Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. Macedonia - Norwegia. Polacy na stojąco dopingowali Macedończyków [WIDEO]

Macedonia niespodziewanie zremisowała z Norwegią 31:31. Gracze z Bałkanów przez cały mecz mogli liczyć na wsparcie polskich kibiców, którzy ostatnie minuty dopingowali ich na stojąco, krzycząc: ?Macedonia, Macedonia?!

Polscy kibice przez cały mecz żywiołowo reagowali na bramki rzucane przez Macedończyków, którzy po pierwszej połowie niespodziewanie prowadzili z liderem naszej grupy 17:13.

W końcówce spotkania Norwegia jednak dopadła rywala. W ostatnich minutach walka o zwycięstwo rozpoczęła się od nowa. Na 30 sekund przed końcem na tablicy widniał wynik 31:31. Wówczas Norwegowie popełnili faul w ataku, a Macedończycy mieli okazję wygrać spotkanie. Hala, która coraz bardziej zaczęła wypełniać się polskimi kibicami rozpoczęła doping. Głośne "Macedonia! Macedonia" niosło się po całej hali.

Mecz ostatecznie zakończył się remisem, bo ostatni rzut Lazarova został zablokowany.