Sport.pl

Pływanie. Otylia: Trenuję w USA, bo w Polsce nie mam się z kim ścigać

PRZEGLĄD PRASY. Otylia Jędrzejczak przyznaje w wywiadzie dla dziennika ?Polska?, że zdecydowała się na przygotowania w Stanach Zjednoczonych, gdyż tam może się skupić wyłącznie na treningu. - Każdy z nich to rywalizacja, wyścig. U nas nie miałabym się z kim ścigać podczas treningów - zaznacza najlepsza polska pływaczka.
Trzykrotna medalistka olimpijska trenuje w USA od września 2010: - Najważniejsze dla mnie było to, że w Ameryce mam spokój. Myślę wyłącznie o treningu. Nie mam pokus spotkania się ze znajomymi, posiedzenia z nimi przy kolacji. To zawsze wybija z treningu. Rano człowiek jest zmęczony. Poza tym telefon jest wyciszony - mówi Polka.

- Mam oczywiście świetnego trenera i grupę, z którą ćwiczę. To ostatnie jest dla mnie bardzo ważne, gdyż trenujemy inaczej niż w Polsce. Każdy trening to rywalizacja, wyścig. U nas nie miałabym się z kim ścigać podczas treningów - zaznacza pływaczka w wywiadzie dla "Polski".

Jędrzejczak zapewnia, że bardzo chce wystartować na olimpiadzie w Londynie, choć nie udało jej się jeszcze osiągnąć minimum: - Taki jest cel. Ze startu w igrzyskach zamierzam się rozliczać sama ze sobą. Dziś chcę się tylko cieszyć tym, co robię - dodała pływaczka.

Specjalny dział Sport.pl - wszystko o pływaniu »


Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera