Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co dalej z Grosickim? Trener Hull City wyjaśnia dlaczego nie ma Polaka na zgrupowaniu

Kamil Grosicki nie zjawił się na zgrupowaniu Hull City w hiszpańskiej Marbelli. - Dostał od klubu kilka dni wolnego więcej, by załatwić sprawy osobiste. Dołączy do nas w poniedziałek - powiedział menedżer zespołu Grant McCann.

Kamil Grosicki nie zjawił się na zgrupowaniu Hull City w hiszpańskiej Marbelli. Od razu zaczęto spekulować, że jego nieobecność może oznaczać, że transfer do innego klubu jest bardzo blisko. Okazuje się jednak, że nie. - Dostał od klubu kilka dni wolnego więcej, by załatwić sprawy osobiste. Dołączy do nas w poniedziałek. Kamil nie ma żadnej kontuzji. Zobaczymy, jak będzie wyglądał po dłuższym urlopie - powiedział menedżer Hull City Grant McCann.

Zwrot akcji w sprawie Grosickiego?

Wciąż nie wiadomo, gdzie Kamil Grosicki zagra w przyszłym sezonie. Jego sytuacja i pozycja w Hull City zmienia się bardzo dynamicznie - od gwiazdy w końcówce sezonu, przez zawodnika niechcianego jeszcze przed rozpoczęciem okna transferowego, po status gracza, który jest drogi w utrzymaniu, ale być może warto go zatrzymać.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Grosicki będzie musiał odejść z Hull. Polski skrzydłowy jest jednym z najlepiej zarabiających graczy "Tygrysów", których władze latem zamierzają odciążyć budżet. Jednym z chętnych do pozyskania 31-latka przez pewien czas było Nottingham Forest, ale do transferu ostatecznie nie doszło. Szefowie Hull mieli jednak czekać na kolejne oferty, a zawodnik miał wyrazić chęć powrotu do Turcji.

Teraz coraz więcej wskazuje jednak na to, że Grosicki w klubie z zaplecza Premier League jednak pozostanie. "Oficjalne stanowisko jest takie, że nie ma potrzeby sprzedawania Kamila Grosickiego i Markusa Henriksena, ale ich duże płace w połączeniu z wartością, która szybko się zmniejsza, wymagają rozważenia każdej oferty" - napisano kilka dni temu w dzienniku "Hull Daily Mail".

Kontrakt Grosickiego z Hull obowiązuje do połowy 2020 roku. Ostatnio łączono go głównie z innymi klubami Championship - Nottingham Forest i Middlesbrough.

Więcej o:
Komentarze (11)
Co dalej z Grosickim? Trener Hull City wyjaśnia dlaczego nie ma Polaka na zgrupowaniu
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 2 razy 2

  Ja nie wiem co Hull chce osiągnąć przypominając ciągle w mediach,że Grosik "tak duuuużo zarabia"? On jest po 30-ce,na pewno nie skłoninowego klienta i będzie dobrzeą go do zgody na obniżenie zarobków! Jak tak im ciąży,to niech postarają się porządnie by znaleźć klienta,który go weźmie i odpowiednio mu zapłaci.

 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 2

  Jak nie mamy pierwszoplanowych pierwszoligowców, to oekscytujmy si trzeciorednymi drugoligowcami!
  Proponuję:
  Pan Grosicki do Williamsa.
  Pan Kubica do Hull na lewe skrzydło.
  Różnice w kasie pokryjemy my, oh pardon, pokryje dobry PiS z dobrym Orlenem (to nic, ze to nasza kasa, ale to PiS wymyslił i kazał panu Obajtkowi. gwizdnąć nam nasze pieniadze... CO pan Obajtek z posłusznym podlizem wykonał.)

 • ymaginary

  Oceniono 1 raz 1

  spokojnie, jest dopiero połowa lipca. tak za półtora miesiąca coś się w temacie pewnie ruszy, ale nie wiadomo czy zdążą przed zamknięciem okienka...

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 1

  Ojtam, negocjoje z Pudliszkami Gostyń!

 • xzyzzy

  0

  poganiacz balonów wziął se kilka dni wolnego więcej i już k... afera na pół świata. michnik czyta i nie grzmi, nie pogoni sportpismaków do bravo sport ?

 • podanyloginjestzajety

  0

  Rok temu było to samo...

 • segregator-a5

  0

  Tydzień przed zakończeniem tradycyjnego, wakacyjnego serialu, manager Borek załatwi mu kontrakt w La Liga. 1-go września tradycyjnie okaże się, że nie załatwił i tak do przyszłych wakacji, a może i nawet do usranej śmierci promotora i tego tragicznego kopacza.

 • boliver

  0

  Grosik poplynie za grosza,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX