Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Bayern Monachium chce pozbyć się Renato Sanchesa.

Bayern Monachium jest w stanie sprzedać Renato Sanchesa za zaledwie 30 mln euro - informuje "Kicker".

19-latek wzmocnił mistrzów Niemiec przed poprzednim sezonem. Przychodził jako świeżo upieczony mistrz Europy, podczas turnieju strzelił nawet gola (w ćwierćfinale z Polską). 

Jednak ten rok w Monachium był dla niego nieudany. Zagrał co prawda w 25 meczach, ale grywał głównie w końcówkach - na boisku spędził zaledwie 903 minuty. W dodatku ma problemy z językami: niemieckim i angielskim, przez co trudniej dogadać mu się z kolegami. 

Bayern chyba postawił już na nim krzyżyk i jest w stanie sprzedać go taniej, niż kupował go rok temu. Wtedy Benfica dostała za niego 35 mln euro, ale w przypadku spełnienia wszystkich bonusów łączna kwota transferu mogła wzrosnąć aż do 80 mln euro! Portugalczyk jest ogromnym rozczarowaniem, bo jeszcze niedawno wygrał nagrodę "Złotego Chłopca" dla najbardziej utalentowanego piłkarza.

W gronie zainteresowanych klubów znajduje się m.in. Manchester United. Anglicy bardzo chcieli pozyskać piłkarza jeszcze w zeszłym roku, ale wtedy Bayern ich uprzedził. Jose Mourinho stwierdził, że chciał go pozyskać, ale za późno przeszedł do Manchesteru, by sfinalizować transfer. Portugalczykiem interesuje się również Juventus.

Łukasz Piszczek w "Wilkowicz Sam na Sam": "Pomyśleliśmy: ktoś rzucił kamieniem w szybę. Ale autobus aż się uniósł i już wiedzieliśmy, że to był wybuch"

Więcej o:
Komentarze (7)
Transfery. Bayern Monachium chce pozbyć się Renato Sanchesa.
Zaloguj się
 • iarna

  Oceniono 4 razy 4

  Redaktorku, wywalic to mozna śmieci. Albo język na brodę. Wywalic to się może Kasjer na nartach. Piłkarz na ogól jest przedmiotem transferu lub innej operacji o charakterze zmiany barw.

 • hornbeam

  Oceniono 2 razy 2

  Co to znaczy cyt. "wywalą"? Co to za język? Równie dobrze jutro mogą "wywalić" Lewandowskiego i wtedy napiszecie, że zmienia klub? To o tego gola chodzi, tak?

 • wzl_1946

  Oceniono 1 raz 1

  19 lat? Buahahahahahaha!!!!

 • dawid8888888

  Oceniono 1 raz 1

  A łyżka na to niemożliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX