Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jacek Magiera znalazł nową pracę. Były trener Legii zatrudniony w PZPN

Były szkoleniowiec Legii Warszawa, Jacek Magiera, znalazł nową pracę. 40-latek został zastępcą dyrektora sportowego ds. rozwoju piłki młodzieżowej w PZPN.

- Jacek Magiera to mądry człowiek i trener, który bardzo dobrze zna się na piłce nożnej. Będzie kolejnym mocnym filarem w koncepcji rozwoju szkolenia PZPN oraz edukacji trenerów - powiedział po zatrudnieniu byłego trenera Legii Warszawa prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, cytowany przez portal "Łączy Nas Piłka".

Magiera będzie odpowiadał za rozwój trzech obszarów działalności związku: nadzór nad reprezentacjami młodzieżowymi, udział w kształceniu trenerów oraz proces szkolenia. Trener będzie również koordynował pracę reprezentacji od U-17 do U-20

Jednym z obowiązków 40-letniego trenera będzie również udział w różnych programach szkoleniowych związku oraz dołączenie do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie materiałów szkoleniowych dla Narodowego Modelu Gry.

Magiera od września 2016 roku do września 2017 roku był trenerem Legii, z którą zdobył mistrzostwo Polski i zagrał w Lidze Mistrzów.

Więcej o:
Komentarze (23)
Jacek Magiera znalazł nową pracę. Były trener Legii zatrudniony w PZPN
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 3 razy 3

  Średniej jakości piłkarz. Przeciętny trener.

  No ale działaczem może być wybitnym.:))

 • miromaz

  Oceniono 2 razy 2

  "... udział w kształceniu trenerów oraz proces szkolenia"
  Ludzie, bez jaj, jakie ona ma w tym doświadczenie???

 • makvelithedon7

  Oceniono 2 razy 2

  Którego to młodego piłkarza wypromował Magiera w czasie swojej pracy jako trener w Legii? Musiało ich być bardzo wielu, skoro dostał taką posadę. Ale jak widać, pamięć u mnie już nie ta, bo żadnego nie kojarzę, a gdyby mnie ktoś zapytał o średnią wieku pierwszego składu Legii za jego kadencji, obstawiałbym gdzieś około 29 lat.

 • mp102

  Oceniono 2 razy 2

  ręka rękę myje,

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 2

  no to kasa się zgadza :-)

 • axenrolle

  Oceniono 1 raz 1

  Jacek akurat dzisiaj poszedł zarejestrować się jako bezrobotny. Pech albo łut szczęścia i znudzona urzędniczka informuje go że całkowicie "przypadkowo" mają do zaproponowania stanowisko zastępcy dyrektora sportowego ds. rozwoju piłki młodzieżowej w PZPN i nikt nie chciał się tam zatrudnić. Po prostu Jacek to szczęściarz i nic więcej

 • teaearlgrey

  Oceniono 1 raz 1

  PILNE I na czerwono? Co tu jest pilnego? "Jacek Magiera znalazł nową pracę."? A ja twierdzę, że ta praca sama go znalazła.

 • mar.rod81

  Oceniono 1 raz 1

  40 lat??!?!?! WTF?!?!? Myślałem, że okolice 60. Siwy i wysuszony jak emeryt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX