Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielka awantura na meczu niższej ligi. Uderzony sędzia i znokautowany piłkarz

Czasie meczu A-klasy między Skotawą Budowo a Lipniczanką Lipnica doszło do prawdziwego skandalu. W awanturze na boisku ucierpiał sędzia oraz piłkarz, który rozpoczął całe starcie.

Mimo że mecze na tym poziomie rozgrywkowym są głównie amatorską zabawą, to nie brakuje w nich emocji znanych z wyższych lig. Niestety, niektórzy piłkarze nie są w stanie ich opanować, o czym mogliśmy się przekonać w czasie niedawnego meczu A-klasy.

Jak informuje RadioGdansk.pl, w meczu rozgrywanym w Budowie koło Słupska doszło do prawdziwej awantury na boisku. Zajście było na tyle poważne, że mecz został przerwany po kilkunastu minutach. 

Lipniczanka szybko objęła prowadzenie i po kwadransie prowadziła już 2-0. W 18. minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał zawodnik gospodarzy, Sebastian P. Piłkarz nie mógł się jednak pogodzić z decyzją arbitra o wykluczeniu z zawodów. Zawodnik najpierw kopnął sędziego w udo, a po chwili uderzył pięścią w twarz. Po chwili inny z zawodników z Budowa Radosław K. znokautował zawodnika drużyny gości ciosem w szczękę. Zaatakowany piłkarz padł na murawę - czytamy w RadioGdańsk.pl. Mecz został przerwany, a goście wygrali poprzez walkower 0:3. 

Zawodnikom, którzy brali udział w zajściu grozi od pół roku do pięciu lat dyskwalifikacji. 

Więcej o:
Komentarze (26)
Wielka awantura na meczu niższej ligi. Uderzony sędzia i znokautowany piłkarz
Zaloguj się
 • sector23

  Oceniono 6 razy 6

  Seba pójdzie siedzieć i co w tej sytuacji ma począć Karina?! Seba najprawdopodobniej będzie miał do towarzystwa Radka, więc obaj jakoś sobie osłodzą rozłąkę. A Karina?! Karina będzie musiał znaleźć jakiegoś Brajana, najlepiej na portalu dla szachistów......

 • tomasz.sm

  Oceniono 3 razy 3

  bydlo zwykle i tyle to trzeba izolowac

 • sokolddd

  Oceniono 3 razy 3

  U mnie w okręgu też kiedyś był proces sądowy za uderzenie sędziego (nic bardzo poważnego mu się nie stało, nie był to mocny cios ) i skończyło się na dyskwalifikacji zawodnika na 5 lat + 3000 odszkodowania dla sędziego + 3000 na cele społeczne/charytatywne + koszty sądowe. Jedna chwila zapomnienia może skończyć się sporą stratą

 • ferdynand_007

  Oceniono 2 razy 2

  Lipniczanka Lipnica powinna mieć zakaz występów w Lidze Mistrzów co najmniej na na lata.

 • beskidnik2010

  Oceniono 2 razy 2

  Dał nam przykład Staruch z Legii, jak nagradzać mamy.

 • mirgol_wawa

  Oceniono 1 raz 1

  Pełnoletni? Dożywotnia dyskwalifikacja + 1.5 roku więzienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX