Grzegorz Krychowiak doznał wstrząśnienia mózgu. Jego upadek wyglądał dramatycznie [WIDEO]

- W środę jestem na kadrze - napisał na Twitterze Grzegorz Krychowiak. Polak tym samym uspokoił kibiców, którzy po niedzielnym meczu Lokomotiwu Moskwa z Krasnodarem (1:1) mogli martwić się o stan zdrowia pomocnika.

Była 41. minuta meczu Lokomotiwu z Krasnodarem, kiedy Grzegorz Krychowiak w szczęśliwy sposób strzelił gola dla swojej drużyny. Polak dobił strzał z rzutu wolnego, który pierwotnie odbił się od poprzeczki. Dla naszego reprezentanta to już siódme trafienie w tym sezonie i szóste w rosyjskiej ekstraklasie.

Grzegorz Krychowiak uspokoił po kontuzji. Jego upadek wyglądał dramatycznie

Kolejne minuty nie były już tak dobre dla Krychowiaka. Chwilę po zdobytej bramce nasz zawodnik zderzył się z przeciwnikiem i na drugą połowę już nie wyszedł. Poniższe wideo pokazuje, jak poważny był upadek polskiego pomocnika.

Jak się okazało, Krychowiak doznał wstrząśnienia mózgu. Pojawiły się więc obawy, że jednego z liderów kadry Jerzego Brzęczka nie zobaczymy w listopadowych meczach eliminacji Euro 2020, w których Polska zagra z Izraelem i Słowenią. Piłkarz swoim wpisem w mediach społecznościowych uspokoił jednak kibiców, zapowiadając obecność na zgrupowaniu. - Panowie Szczęsny i Lewandowski, nie ma sensu wrzucać zdjęcia beze mnie przy stole. W środę jestem na kadrze - napisał 29-latek na Twitterze.