Znakomity występ Kamila Grabary. "Pokaz umiejętności". Najwyższa ocena w zespole!

Świetna interwencja przed przerwą przy strzale Bryana i pokaz umiejętności w drugiej połowie - czytamy w ocenie Kamila Grabary wystawionej przez portal "ExaminerLive". Polak był najlepszym zawodnikiem Huddersfield, ale jego zespół przegrał z Fulham 1:2. Po meczu pracę stracił trener Jan Siewert.

Zawodnicy Huddersfield wciąż nie pozbierały się po spadku z Premier League. W piątek spotkali się z innym spadkowiczem – Fulham, który jednak radzi sobie zdecydowanie lepiej. Zaskoczenia nie było - to zespół z Londynu był dużo lepszy. Zasługą Grabary jest to, że Teriery przegrały tylko jednym golem.

Kamil Grabara będzie miał nowego trenera

Polak przy obu straconych bramkach był bez szans. Zaraz po przerwie, po kolejnym błędzie obrońców gola strzelił mu Aleksandar Mitrović. Serb wbił piłkę głową tuż sprzed bramki. Teriery odpowiedziały podobnym golem już sześć minut później, ale nie potrafiły utrzymać remisu. Piłkarze Scotta Parkera wciąż atakowali, aż w 80. minucie dopięli swego – Ivan Cavaleiro miał sporo miejsca w polu karnym i oddał idealny strzał, po którym piłka wpadła tuż przy spojeniu słupka z poprzeczką. Goście uderzali na bramkę Grabary aż siedemnaście razy. Polak uratował swój zespół przed zdecydowanie wyższą porażką i przez portal „ExaminerLive” został oceniony na ósemkę w dziesięciopunktowej skali. Najwyżej w całym zespole.

Postawa jego zespołu jest jednak tak słaba, że trener Jan Siewert, który objął Huddersfield w styczniu, został zwolniony już po czterech meczach tego sezonu. Jego zespół przegrał trzy z nich. Na razie nie jest poznaliśmy nazwiska nowego trenera.