Kapitalny mecz Kamila Grosickiego! Dwa gole i asysta. Hull gromi

Kamil Grosicki zdobył dwa gole w meczu 26. kolejki angielskiej Championship pomiędzy Hull i Boltonem. Polak zaliczył również asystę.

Kamil Grosicki zdobył dwa gole w meczu z Boltonem. Polski skrzydłowy wyszedł w podstawowym składzie Hull City. Pierwszą bramkę zdobył w 29. minucie. 30-latek mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Bena Alnwicka.

Drugą bramkę Polak zdobył strzałem z dystansu w 63. minucie. Minutę wcześniej Grosicki asystował przy golu Evandro.

To trzeci i czwarty gol Grosickiego w tym sezonie. Polak zaliczył również czwartą asystę. Hull City wygrał z Boltonem 6:0. Zespół polskiego skrzydłowego zajmuje 13. miejsce. Bolton jest 22.

W 82. minucie na boisko wszedł Paweł Olkowski (Bolton).