MLS. Fantastyczny debiut Zlatana Ibrahimovicia. Piękna bramka

Zlatan Ibrahimović zadebiutował w barwach Los Angeles Galaxy. Szwedzki napastnik wszedł na boisko 20 minut przed końcem spotkania z Los Angeles FC (4:3). Tyle czasu wystarczyło mu na zdobycie dwóch bramek i zapewnienie zwycięstwa swojej drużynie.

20 minut - tyle czasu potrzebował Zlatan Ibrahimović na zdobycie dwóch bramek w swoim debiucie w barwach Los Angeles Galaxy. Szwedzki napastnik pojawił się na boisku przy stanie 1:3. Dwie minuty po jego wejściu jego drużyna zdobyła bramkę kontaktową, której autorem był Chris Pontius.

W 77. minucie pięknym strzałem popisał się już sam Ibrahimović. 36-latek wykorzystał dogranie Daniel Steresa, i oddał fenomenalne uderzenie z dystansu, nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali.

W końcówce spotkania, przy stanie 3:3, Szwed dał o sobie znać kolejny raz. Tym razem wykorzystał podanie Ashleya Cole`a, ustalając wynik spotkania i dając LA Galaxy zwycięstwo.

Grzegorz Krychowiak w "Wilkowicz Sam na Sam": Karę w West Bromwich Albion dostałem, ale nawet się nie zbliżyła do sumy podanej w mediach