Nikolić w znakomitej formie. Kolejne dwa gole byłego piłkarza Legii [WIDEO]

Dla Nemanji Nikolicia nie ma znaczenia, w której lidze gra. Były gwiazdor Legii strzelił kolejne dwa gole i jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców amerykańskiej Major League Soccer.

Napastnik Chicago Fire zdobył dwie bramki w wygranym meczu z Seattle Sounders (4:1). Najpierw w 25. minucie otworzył wynik meczu skutecznie wykonanym rzutem karnym, a w drugiej połowie ustalił go strzałem z bliskiej odległości po podaniu Davida Accama.

Węgier chwilę wcześniej zaliczył asystę przy golu Luisa Solignaca.

Dla byłego króla strzelców ekstraklasy to ósme trafienie w tym sezonie. Nikolić jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców wspólnie z Erikiem Torresem z Houston Dynamo.

Chicago Fire po 10 meczach zgromadziło 15 punktów i zajmuje szóste miejsce w konferencji zachodniej.