Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PSG podjęło decyzję ws. Neymara? Władze klubu chcą odstąpić od negocjacji

Szefowie Paris Saint-Germain coraz mocniej zastanawiają się, czy przedłużenie kontraktu z Neymarem ma sens. Obecna umowa Brazylijczyka wygasa co prawda dopiero wraz z końcem czerwca 2022 roku, ale rozmowy dotyczące nowego porozumienia miały się rozpocząć już w najbliższych miesiącach. Teraz wiele wskazuje na to, że nie dojdzie do nich w ogóle.

126 - tyle oficjalnych meczów Paris Saint-Germain rozegrało od sprowadzenia Neymara latem 2017 roku. Brazylijczyk wziął udział w 63 z nich, co oznacza, że kontuzje i zawieszenia wyeliminowały go dokładnie z połowy spotkań paryskiego zespołu. Mimo 55 bramek we wszystkich występach, władze mistrzów Francji zastanawiają się więc, czy jest sens kontynuować współpracę z byłym skrzydłowym Barcelony.

PSG zrezygnuje z Neymara? Władze klubu zastanawiają się nad przyszłością piłkarza

Wątpliwości dotyczące przydatności Neymara w przyszłości, potęguje też zachowanie piłkarza, który latem podkreślał chęć odejścia z PSG, co nie spodobało się nie tylko kibicom, którzy niemal na każdym spotkaniu domowym przypominają piłkarzowi to, jak bardzo ich uraził, ale przede wszystkim szefom klubu, którzy zastanawiają się nad jego przyszłością w Paryżu. Nie wiadomo co prawda, czy w najbliższych miesiącach znajdzie się zespół, który 27-latka będzie w stanie wykupić, ale nawet jeśli nie, to jego kontrakt z paryżanami najprawdopodobniej nie zostanie przedłużony, o czym informuje "Le Parisien".

Zdaniem wspomnianego dziennika, właściciele PSG poważnie zastanawiają się nad tym, czy przedłużenie umowy z Neymarem ma sens. Obecny kontrakt Brazylijczyka wygasa co prawda dopiero wraz z końcem czerwca 2022 roku, ale rozmowy dotyczące nowego porozumienia miały się rozpocząć już w najbliższych miesiącach. Teraz wiele wskazuje na to, że nie dojdzie do nich w ogóle.

Więcej o:
Komentarze (2)
PSG podjęło decyzję ws. Neymara? Władze klubu chcą odstąpić od negocjacji
Zaloguj się
  • skokens

    Oceniono 2 razy 2

    W tak żenujący sposób odszedł z Barcelony zdradzając ją dla srebrników. Każde ostre wejscie w Neymara w "fizycznej" francuskiej lidzę jest dla mnie dobrą wiadomością. Nie chcę Neymara w Barcy nawet pomimo tego, że (ponoć) Messi go chcę.

  • boliver

    0

    Chlystka do faweli spowrotem,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX