Neymar znów uratował PSG w samej końcówce meczu! Efektowna bramka Brazylijczyka

PSG pokonało Olympique Lyon 1:0 w meczu 6. kolejki Ligue 1. Zwycięstwo mistrzom Francji zapewnił Neymar w 87. minucie spotkania.

Piłkarze PSG przyjechali do Lyonu mając w pamięci, że ich ostatnie dwa spotkania wyjazdowe z tą drużyną kończyły się porażkami. Tym razem mistrzowie Francji znów byli bliscy straty punktów. Goście grali zbyt wolno i przewidywalnie, by zaskoczyć obronę gospodarzy. Gdy wydawało się, że PSG znów nie zdobędzie kompletu punktów w lidze, do akcji wkroczył Neymar.

Neymar znów ratuje PSG

W 87. minucie Brazylijczyk dostał podanie od Angela di Marii, stojąc tyłem do bramki Lyonu. Chwilę później obrócił się, ograł obrońcę Kenny'ego Tete i płaskim strzałem w długi róg pokonał bramkarza Anthony'ego Lopesa.

Neymar ponownie został bohaterem PSG. W poprzedniej kolejce jego strzał z przewrotki w końcówce spotkania dał mistrzom Francji trzy punkty w meczu z RC Strasbourg Alsace (1:0).

Po sześciu kolejkach Ligue 1 PSG jest liderem z dorobkiem 15 punktów. Trzy punkty mniej od paryżan mają zespoły Angers SCO i OGC Nicea.