Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz odmówił występu w najbliższym meczu. Kuriozalny powód!

Kasper Dolberg nie zapamięta dobrze początków gry w OGC Nice. Piłkarz w sobotę po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie swojej drużyny w przegranym meczu z Montpellier (1:2), a w poniedziałek stracił zegarek, wart 70 tys. euro.

"Neymara czeka najdłuższy sezon w karierze"

Kasper Dolberg trafił do Nicei przed rozpoczęciem obecnego sezonu z Ajaksu Amsterdam. Francuski klub zapłacił za Duńczyka 20,5 miliona euro. Jego początki we Francji nie są jednak idealne - w sobotę po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie w przegranym meczu z Montpellier (1:2). To jednak nie koniec przykrości, które spotkały Dolberga.

Dolberg stracił zegarek wart 70 tys. euro

W poniedziałek podczas treningu skradziono mu zegarek wart 70 tysięcy euro. Duńczyk początkowo myślał, że któryś z kolegów zażartował z niego. Szybko jednak okazało się, że do kradzieży doszło naprawdę. Jak donoszą francuskie media, Dolberg dzień później nie przyjechał na trening, tłumacząc się problemami żołądkowymi. Napastnik powiedział później trenerowi, by ten nie wystawiał go w składzie, dopóki nie wyjaśni się sprawa kradzieży.

Trener zespołu z Nicei, Patrick Viera, odniósł się do sprawy kradzieży podczas konferencji przed kolejnym meczem ligowym, przeciwko Dijon. - Takie rzeczy się zdarzają. To przykre, ale postaramy się to wyjaśnić we własnym gronie - przekazał. Jean-Pierre Rivere, prezes klubu, nie zamierza interweniować w tej sprawie.

Więcej o:
Komentarze (5)
Piłkarz odmówił występu w najbliższym meczu. Kuriozalny powód!
Zaloguj się
 • gunston

  Oceniono 8 razy 4

  Kuriozalny? Nie dziwię się, że chłopak tak zareagował. Nie chodzi raczej o wartość zegarka ale o fakt, że zrobili to jego koledzy z szatni. Miejmy nadzieję, że Viera sprawę wyjaśni.
  W redakcji kradzieże mogą na porządku dziennym ale dla Duńczyka to szok. Inna kultura.

 • j666

  0

  Fajna szatnia :-)

 • antares777

  0

  A ja mam zegarek w komórce za 70 złotych. Oprócz tego można pogadać, wysłać SMSa posłuchać radia i własnych nagrań, jest stoper, kalendarz, minutnik i gry też są jakieś...
  Za całe 70 złotych.

 • matadore1

  Oceniono 2 razy 0

  Taki tani zegarek? Powiem polski "reżyser", waga, czy jakoś tak, ten to ma drogie zegarki!

 • brytnej

  Oceniono 2 razy 0

  Powinien był powiedzieć, że to ze względów religijnych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX