Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar nie mógł przestać płakać po otrzymaniu wiadomości, że zostaje w PSG

150 mln euro plus dwóch zawodników, 200 mln plus jeden zawodnik, trzech zawodników bez gotówki - to niektóre kombinacje ofert, jakie Barcelona składała, albo zamierzała złożyć PSG, z którego chciała sprowadzić Neymara. Brazylijczyka wyciągnąć z zespołu mistrzów Francji się ostatecznie nie udało, co sam piłkarz przeżył bardzo emocjonalnie. - Kiedy dowiedział się, że zostaje, nie mógł przestać płakać - poinformowali dziennikarze prowadzący program "El Chiringuito".

Saga związana z powrotem Neymara do Barcelony trwała przez całe letnie okno transferowe. Historia nie znalazła jednak - przynajmniej na razie - szczęśliwego zakończenia. Władze PSG nie zaakceptowały żadnej oferty mistrzów Hiszpanii, przez co brazylijski gwiazdor został w obecnym klubie.

Dziennikarze prowadzący hiszpański program "El Chiringuito" zdradzili, że w ostatnich dniach okna transferowego Neymar bardzo źle znosił przeciągające się negocjacje. Złość, bezradność i smutek najwyższy poziom osiągnęły jednak w sobotę 31 sierpnia, gdy władze Barcelony zadzwoniły do niego, by poinformować, że do transferu na razie nie dojdzie. Reprezentant Brazylii po odebraniu telefonu ze złymi dla niego wiadomościami, miał się rozpłakać. O tym, jak bardzo zależało mu na powrocie do Barcelony świadczyć może fakt, że był on gotów dopłacić 20 mln euro z własnej kieszeni do kwoty proponowanej przez Katalończyków.

Jedyną nadzieją dla Neymara jest to, że Barcelona do zimowego okna transferowego nie zmieni planów i nadal będzie chciała go pozyskać. Wówczas negocjacje i cała historia odżyją i rozpoczną się na nowo. 

Więcej o:
Komentarze (42)
Neymar nie mógł przestać płakać po otrzymaniu wiadomości, że zostaje w PSG
Zaloguj się
 • pab-blo

  Oceniono 17 razy 17

  Jak on nadal będzie reklamował maszynki Gillette Mach3, przysięgam, że przejdę na Wilkinsona.

 • malepifko

  Oceniono 10 razy 8

  Jakoś mi nie żal PSG. Pamiętam ich buraczaną radość i prostackie docinki po wyjęciu Neymara z Barcelony. Teraz zostali z zawodnikiem, który nie chce u nich grać, którego nienawidzą kibice.

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  Oceniono 7 razy 7

  Powinien reklamować tampony i podpaski a nie golarki Gillette :)

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  Oceniono 7 razy 7

  Dziwię się firmie Gillette, że taką cipkę angażuje do reklam golarek :)

 • f451

  Oceniono 6 razy 6

  Powinien się poturlać.....

 • jos77

  Oceniono 4 razy 4

  Niech go jakaś niania ulula, żeby się więcej nie przewracał bez powodu i nie płakał. Co za pokolenie!!!

 • tocar

  Oceniono 2 razy 2

  do reklamy chusteczek i papieru toaletowego ;)

 • drvx

  Oceniono 1 raz 1

  Biedna dziewczynka Neymar. Beczy na boisku, beczy poza boiskiem.

 • lubicz56

  Oceniono 1 raz 1

  ... był on gotów dopłacić 20 mln euro z własnej kieszeni ... Czyli równowartość miesięcznych dochodów. Gdyby dopłacił jeszcze 100, to dzisiaj nie musiałby płakać. Pazerność nie popłaca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX