Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Neymar napluł na koszulkę PSG". Jerome Rothen nie rozumie postawy Brazylijczyka

- Neymar napluł na koszulkę PSG i na ludzi, którzy wydają pieniądze na karnety, z których pokrywany jest kontrakt Brazylijczyka - przyznał Jerome Rothen, były zawodnik PSG i reprezentant Francji, cytowany przez Le Parisien.

Krychowiak: PSG potraktowało mnie bez szacunku:

PSG ma dość Neymara, a Neymar dość Paryża. Brazylijczyk chce za wszelką cenę odejść z drużyny mistrza Francji. Najlepiej do Barcelony, z której odszedł skuszony gigantycznymi pieniędzmi i perspektywą bycia w Paryżu największą gwiazdą. - Neymar zapomniał o najważniejszym - jest w klubie, który stworzył mu niesamowite warunki do życia. To było odrażające, gdy powiedział, że jego najlepszym wspomnieniem jest wygrana 6:1 z PSG. Przecież chodzi o największe rozczarowanie w historii paryskiego klubu - przyznał Jerome Rothen.

"Neymar napluł na koszulkę"

Były zawodnik PSG i reprezentant Francji ocenił również zachowanie piłkarza i kibiców, którzy otwarcie krytykują Neymara. - Obraźliwe hasła pod jego adresem są zbyt mocne, ale kibice PSG mają rację. Neymar jest inteligentny i powiedział pewne rzeczy, aby kibice poparli jego odejście. Co to za postawa? - pyta Rothen. I dodaje: - Neymar napluł na koszulkę PSG i na ludzi, którzy wydają pieniądze na karnety, z których pokrywany jest kontrakt Brazylijczyka.

PSG przegrało bez Neymara

W niedzielę PSG przegrało niespodziewanie z Rennes 1:2 w drugiej kolejce Ligue 1. Neymar nie pojawił się na murawie. Paryska drużyna jest po dwóch kolejkach na 8. miejscu w tabeli. Rennes awansowało na 3. pozycję.

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Więcej o:
Komentarze (30)
"Neymar napluł na koszulkę PSG". Jerome Rothen nie rozumie postawy Brazylijczyka
Zaloguj się
 • peterjk

  Oceniono 6 razy 4

  Gdzie bylo PSG 10 lay temu, typowy francuski średniak bez ambicji, rzadziła wtedy Marsylia, Lyon.. Nagle pojawił się bogaty Arab i zaczał sypać kasa, po co budować coś jak choćby Lipsk, my chceny LM od razu. Wydamy miliard I bedzie puchar, niestety tak się nie stało. I bardzo dobrze, Neymar zachowuje sie prymitywnie, ale to jest dobra nauczka dla PSG.

 • kralik111

  0

  Vukovic twierdzi, ze kibica wygwizduja swoich pilkarzy tylko w Polsce. :D

 • drvx

  0

  że też znajdują się chętni wśród wielkich na zatrudnienie za bajońska kasę tej brazylijskiej pseudo gwiazdeczki

 • 4jaco

  Oceniono 2 razy 0

  Neymar to najgorsza menda,jaką widział piłkarski świat! Fifa powinna go wykluczyc z tego świata,któremu przynosi jedynie wstyd!

 • gazalalshaqab

  0

  To mowa nienawiści!

 • tempa-dzida2

  Oceniono 28 razy 0

  Znam paru inżynierów, lekarzy ... Ci ludzie coś wybudowali i budują, leczą. Często nawet ratują ludziom życie. Jak na takim tle wygląda pan Neymar, któremu wydaje się, iż jest "pępkiem świata??"
  Ano tak samo jak członkowie pewnej partii, którzy co rusz muszą przekonywać o swojej prawości i uczciwości. A na sztandarach dumnie "PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ"

 • aussieozz

  Oceniono 1 raz -1

  Myśleli że za Petro dolary kupią miłość do klubu
  A tu doopa !
  I dobrze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX