Sensacja we Francji! PSG przegrało mecz już w drugiej kolejce!

PSG przegrało niespodziewanie z Rennes 1:2 w 2. kolejce Ligue 1. W zespole z Paryża nie zagrał Neymara, który wciąż myśli o odejściu do innego klubu.

Krychowiak o pobycie w PSG:

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gości z Paryża, którzy od 36. minuty prowadzili po bramce Edinsona Cavaniego. Jeszcze przed przerwą piłkarze Rennes wyrównali. W 44. minucie bramkę zdobył M'Baye Niang.

PSG przegrało, choć prowadziło. Neymar znów nie zagrał

W drugiej połowie gospodarze zaskoczyli gości. Już w 48. minucie Romain del Castillo wykorzystał dobrą sytuację i dał prowadzenie Rennes. Mistrzowie Francji próbowali wyrównać, ale ta sztuka im się nie udała. Ponieśli porażkę już w 2. kolejce nowego sezonu Ligue 1. Kolejny raz nie zagrał Neymar, który formalnie wciąż jest zawodnikiem PSG, ale myślami jest już poza klubem. Paryska drużyna jest na 8. miejscu w tabeli. Rennes awansowało na 3. pozycję.