Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar nie stawił się na treningu PSG. Klub wyciągnie konsekwencje

Neymar nie stawił się na poniedziałkowym treningu PSG. "Klub wyciągnie konsekwencje z zaistniałej sytuacji" - czytamy w oficjalnym komunikacie mistrza Francji.

Od kilku tygodni Neymar mocno łączony jest z powrotem do Barcelony, którą opuścił dwa lata temu na rzecz PSG za rekordową kwotę 222 mln euro. Zdaniem różnych źródeł Katalończycy są zdeterminowani, by odkupić zawodnika, a on sam ma wyrażać chęć powrotu na Camp Nou.

Brazylijczyk nie jest szczęśliwy w Paryżu i chce wrócić do drużyny mistrzów Hiszpanii. "Nigdy nie powinienem opuszczać domu" - miał powiedzieć niedawno piłkarz.  O ewentualnej transakcji PSG na razie nie chce jednak słyszeć.

Plotki transferowe zostały podsycone przez poniedziałkowy komunikat mistrza Francji. Czytamy w nim, że Neymar nie stawił się na poniedziałkowym treningu w klubie. "Piłkarz nie pojawił się w uzgodnionym miejscu i czasie bez wcześniejszego uprzedzenia klubu, który ubolewa nad zaistniałą sytuacją i wyciągnie z niej konsekwencje" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej PSG.

Neymar przebywał w Brazylii

W ostatnich tygodniach Neymar przebywał w Brazylii, gdzie z trybun oglądał Copa America. Zawodnik nie wspomógł kolegów w turnieju, gdyż na początku czerwca doznał kontuzji kostki, która wykluczyła go z gry na cztery tygodnie. Brazylijczycy wygrali Copa America, pokonują w niedzielnym finale Peru 3:1.

Więcej o:
Komentarze (9)
Neymar nie stawił się na treningu PSG. Klub wyciągnie konsekwencje
Zaloguj się
 • Jan Janusz

  Oceniono 3 razy 3

  A ja bym na miejscu właściciela zesłał go do rezerw i w ten sposób nauczył pokory. Stać ich na to.
  Do podpisania kontraktu nikt go nie zmuszał. Kilkadziesiąt milionów euro nie paliło go w łapy jak podpisywał kontrakt.
  Od kiedy to pracownik dyktuje warunki pracodawcy?
  Pozer i słaby aktor. Zero mózgu.

 • monodeluxe

  Oceniono 3 razy 3

  Jak ten chłopak pięknie się turlać potrafi!

 • Vfawek

  0

  Chcę opuścić klub od dwóch lat. To było pewne, ale teraz pojawiają się konkrety i potwierdzenia tych tez.

 • szatkop

  Oceniono 1 raz -1

  Jak ma trenować skoro boli go noga. Zresztą po co ma trenować skoro On ma Talent. Niech inni trenują a on może czekać.

 • el.pistolero

  Oceniono 4 razy -2

  Tak się zastanawiam, jaki jest sens zmuszania Neymara do gry w PSG? Wiem, podpisał kontrakt, bierze olbrzymią kasę, więc powinien się wywiązać z obowiązków kontraktowych, ale chyba każdy się domyśla, że się go do togo nie zmusi. Podobnie jak każdego innego piłkarza. Strzeli focha, będzie człapał po boisku i co mu zrobią?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX