Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Francuskie media: Marcin Bułka podpisał kontrakt z PSG!

Jak informują francuskie media, Marcin Bułka podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain. Zdaniem "Le Parisien", polski bramkarz zawarł umowę obowiązującą przez najbliższe trzy lata.

Jak informują francuskie media, Marcin Bułka podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain. Zdaniem "Le Parisien", polski bramkarz zawarł umowę obowiązującą przez trzy lata. Jego dotychczasowy kontrakt z angielskim klubem obowiązywał do 30 czerwca, dlatego zmienił klub na zasadzie wolnego transferu.

Marcin Bułka zawodnikiem Chelsea był od 2016 roku. Klub zmieni na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego kontrakt z angielskim klubem obowiązuje tylko do 30 czerwca bieżącego roku. W najbliższych dniach ma zostać oficjalnie zaprezentowany przez mistrza Francji. W PSG będzie pełnił rolę rezerwowego bramkarza.

Więcej o:
Komentarze (21)
Francuskie media: Marcin Bułka podpisał kontrakt z PSG!
Zaloguj się
 • ikebroflovski

  Oceniono 11 razy 7

  nie znam człowieka, a Bułka kojarzy mi się tylko z nieśmiertelnym dowcipem:

  Pociągiem jedzie dwóch facetów. Siedzą naprzeciwko siebie. Jeden czyta gazetę, drugi, bardzo wesoły, gapi się na niego natarczywie. Nagle ten uradowany mówi:
  -Skoro jedziemy jednym pociągiem, to może się poznamy? Ja jestem pan Bułka.
  -Ja jestem pan Piwko.-odpowiada obojętnie drugi. Bułka bardzo się uradował. Siedzi cieszy się, kręci, chacha się sam do siebie. Po jakimś czasie mocno podekscytowany mówi do pana Piwko:
  -Wie pan co, wymyśliłem o panu wierszyk! – pan Piwko spojrzał obojętnie znad gazety – Piwko, Piwko naprzeciwko. Pan Piwko zrobił zniesmaczoną minę i wrócił do lektury. Po jakimś czasie odzywa się do pana Bułki:
  -Wie pan co, ja też wymyśliłem o panu wierszyk. Bułka bardzo się tym podniecił i prosi pana Piwko:
  -No to niech pan mówi! Proszę! Tak! Niech pan opowie!
  A pan Piwko na to:
  -Bułka, Bułka Ty ch*ju

 • kaktus-2

  Oceniono 9 razy 7

  To ja pojadę sucharem.
  Jaką bułkę najłatwiej schować na plaży?
  Wrocławską hahahahahahaha... A nie tartą...

 • wozdo

  Oceniono 3 razy 3

  panowie Mioduski i Leśnodorski szybko piszcie że to też wychowanek Legii ....

 • frankyy

  Oceniono 3 razy 3

  jak jest dobry to kiedyś zagra

 • wejsunek35

  Oceniono 2 razy 2

  A masło na to - niemożliwe.

 • jethro21

  Oceniono 1 raz 1

  Bułka zapewne kilka lat posiedzi na ławie grając sporadycznie jakieś mecze , ciekawe jak potoczy się karirera Grabary , który poszedł na wypożyczenie do średniaka ligi duńskiej a teraz po ME najprawdopodobniej wyladuje na kolejnym wypożyczeniu tym razem w Championship a stamtąd juz blisko do jednego z klubów Premier league bo w Liverpoolu raczej Brazylijczyka nie wygryzie i to mimo wszystko jest chyba dużo lepsza droga do zrobienia kariery. Granie w klubie w przeciwieństwie do grzania ławy zdecydowanie duzo lepiej pomaga promocji

 • dobroslaw

  Oceniono 1 raz 1

  "zdaniem"? czyli odmiana debilnego "miał"

  Bułka ma w d... polskie media ale to jeszcze nie powód żeby wątpić w doniesienia francuskich w tak niekontrowersyjnej sprawie

 • dobroslaw

  Oceniono 1 raz 1

  nie zostaje się pierwszym bramkarzem wielkiego klubu grzejąc ławę do 25 roku życia

 • eurotram

  Oceniono 1 raz 1

  Chłopak jest bardzo pewny siebie, zobaczymy czy nie na wyrost? Pamiętam jego grę i wypowiedzi i bardzo możliwe że on NAPRAWDE zakłada, że w ciągu tych góra trzech lat wyskoczy do bramki PSG. Ale szczerze życzę mu powodzenia ; jeśli kto z młodych, to tylko on lub Grabara.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX