Kamil Glik przeszedł zabieg prawej stopy

Podczas sobotniego meczu ligowego doznałem urazu prawej stopy, po którym w niedzielę nad ranem w trybie pilnym musiałem przejść zabieg w szpitalu - poinformował na Twitterze Kamil Glik. "Princesse Grace"w Monaco mam nadzieje ze niedlugo bede znow do dyspozycji druzyny i trenera

W sobotę AS Monaco zremisowało 1:1 wyjazdowy mecz z Guingamp. W składzie gości 90 minut rozegrał Kamil Glik, który w 56. minucie został ukarany żółtą kartką.

Jak się okazało Glik doznał tam kontuzji prawej stopy i w "trybie pilnym" musiał przejść zabieg w niedzielę rano. Reprezentant Polski poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Podczas sobotniego meczu ligowego doznałem urazu prawej stopy, po którym w niedzielę nad ranem w trybie pilnym musiałem przejść zabieg w szpitalu „Princesse Grace” w Monaco, mam nadzieję że niedługo będę znów do dyspozycji drużyny i trenera - napisał Glik na Twitterze.

Po 31 kolejkach francuskiej Ligue 1 AS Monaco zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Zespół Glika ma osiem "oczek" przewagi nad strefą spadkową oraz siedem punktów przewagi nad miejscem barażowym. W obecnym sezonie reprezentant Polski rozegrał łącznie 36 meczów, w których strzelił jednego gola.