Karol Linetty błysnął w Serie A. Gol i asysta w meczu z Brescią! [WIDEO]

Karol Linetty strzelił gola i zaliczył asystę w pierwszej połowie meczu Sampdorii z Brescią. Dla Polaka to pierwsza bramka i trzecia asysta w sezonie.

Była 34. minuta meczu Sampdorii z Brescią, gdy Karol Linetty znakomicie przyjął piłkę na klatkę piersiową i dokładnym strzałem pokonał Jesse Joronena. Reprezentant Polski zdobył bramkę, którą doprowadził do remisu 1:1.

Gol i asysta Linettego

Nie był to jednak koniec popisów Linettego przed przerwą. W doliczonym czasie pierwszej połowy nasz pomocnik popisał się znakomitym dośrodkowaniem z prawej strony, a jego zagranie na gola zamienił Jakub Jankto.

Mecz z Brescią od pierwszej minuty rozpoczął również Bartosz Bereszyński. Dla linettego była to pierwsza bramka i trzecia asysta w obecnym sezonie. Wcześniej Polak popisywał się asystami w ligowych meczach z Interem Mediolan (1:3) oraz Genoą (1:0).

Mecz Sampdorii z Brescią zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:1. Po przerwie dwa gole strzelił Fabio Quagliarella, a jedno trafienie dołożył Gianluca Caprari. Po 18 kolejkach Serie A Sampdoria zajmuje 16. miejsce w lidze z dorobkiem 16 punktów. Zespół Polaków ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.