Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zawstydzające zachowanie Piotra Zielińskiego podczas meczu z Parmą [WIDEO]

Napoli przegrało w debiucie Gennaro Gattuso 1:2 z Parmą. Piotr Zieliński próbował wymusić rzut karny. Powtórki pokazały, że potknął się o swoje nogi.

W sobotę nic nie układało się po myśli Napoli: Kalidou Koulibaly już na początku popełnił prosty błąd i jeszcze skończył tę akcję z kontuzją, po chwili pomylił się też Fabian Ruiz, ale cudem udało się nie stracić drugiej bramki. A gdy zespół Gattuso po kilkudziesięciu minutach zaczął grać dokładniej i stwarzać okazje pod bramką Parmy, Piotr Zieliński teatralnie upadł w polu karnym.

Piotr Zieliński próbował wymusić rzut karny?

Pod koniec pierwszej połowy Zieliński wbiegł w pole karne i runął na ziemię. Sędzia błyskawicznie, bez zastanowienia podyktował rzut karny. Ale już pierwsza powtórka pokazała, że Polak zahaczył nie o nogę przeciwnika, a swoją. Marco Di Bello sprawdził jeszcze tę sytuację na varze i karnego anulował. Nie dlatego, że Zieliński sam się przewrócił, ale przez to, że Hernani miał faulować go tuż przed polem karnym. I to było decyzją dość kontrowersyjną, bo telewizyjne powtórki nie udowodniły, że Polak był faulowany, ale Napoli zmarnowało rzut wolny, więc Włosi nie wracali już w analizach do tej sytuacji:

Napoli wciąż miało pecha i w jednej z ostatnich akcji straciło bramkę na 1:2. Wcześniej do remisu doprowadził Arkadiusz Milik. Po szesnastu meczach, Napoli ma tylko 21 punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Więcej o:
Komentarze (22)
Zawstydzające zachowanie Piotra Zielińskiego podczas meczu z Parmą [WIDEO]
Zaloguj się
 • adonis79

  Oceniono 7 razy 7

  Sędziowie na VAR-ze stwierdzili że Zielinski był faulowany ale "dziennikarze" wyborczej wiedzą lepiej.Symulował. Był zahaczony przed polem karnym, następnie potknął się o własne nogi . Graliście kiedyś w piłkę ?? Potykaliście się w ten sposób ? Bo ja tak. Nie czuje się czy to twoje własne nogi czy kosa od rywala.

 • caba1

  Oceniono 9 razy 7

  Na tym ujęciu nic nie widać. Być może sędzia miał obraz z innej kamery, na którym było widać kontakt obrońcy z Zielińskim. Niezależnie od tego, coraz częściej zauważam, ze GW uwielbia wrzucać antypolskie tytuły artykułów. Tylko dzisiaj mamy dwa oszczercze sformułowania dotyczące Zielińskiego: "zawstydzające zachowanie", "katastrofalny błąd". Równie dobrze konkurencyjna gazeta mogłaby napisać: "coraz większe bydło pracuje w GW"

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 11 razy 7

  Kłamaliście, kłamiecie nawet w takich sprawach.
  Przeciwnik potrącił but Zielińskiego, co przy takich szybkościach kończy się upadkiem.
  Rzut wolny był w 100% uzasadniony.....

 • darektal

  Oceniono 5 razy 5

  panie dsz, zawstydzajacy to jest ten artykul...

 • kaktus-2

  Oceniono 4 razy 4

  Zawstydzające... Sędzia był innego zdania...

 • j666

  Oceniono 14 razy 4

  Przecież przeciwnik zaczepił but Piotrka, dlatego był rzut wolny, ale było to przed polem bramkowym co sędzia sprawdził na VAR-ze, więc nie było karnego.
  Wybiórcza opluwa Polaków na ile może.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 2 razy 2

  Ja rozumiem wszystko , ale Gattuso ?

 • zbik_kapitan

  Oceniono 3 razy 1

  Polak chciał bardzo nieudolnie.....
  A dziennikarz nie chciał, ale mu się udało

 • wozdo

  Oceniono 2 razy 0

  zawstydzająco to sie zachował w 93 minucie gdy zawalił jak dzieciak gola

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX