Pierwszy gol Piotra Zielińskiego w sezonie! Napoli kolejny raz traci punkty [WIDEO]

Napoli zremisowało z Udinese 1:1 w 15. kolejce Serie A. Gola dla zespołu Carla Ancelottiego strzelił Piotr Zieliński.

Była 69. minuta meczu, gdy Piotr Zieliński wbiegł w pole karne Udinese, ułożył piłkę na lewej nodze i uderzeniem w dalszy róg pokonał bramkarza rywali. Reprezentant Polski strzelił pierwszego gola w sezonie, który dał Napoli remis z 14. drużyną Serie A.

Udinese objęło prowadzenie w 32. minucie, kiedy bramkę zdobył Kevin Lasagna. 10 minut przed końcem meczu doszło do nietypowej sytuacji. Za niesportowe zachowanie, czerwoną kartką ukarany został rezerwowy zawodnik Napoli, Nikola Maksimović.

Po 15 kolejkach Serie A Napoli zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Zespół Carla Ancelottiego do lidera - Interu Mediolan - traci aż 17 punktów. Następny mecz ligowy Napoli zagra w sobotę, kiedy zmierzy się z Parmą. Wcześniej, bo we wtorek, zespół Ancelottiego zagra w Lidze Mistrzów z Genkiem.