Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo wściekły! Wojciech Szczęsny próbuje tłumaczyć jego zachowanie

- Myślę, że to normalne, że kiedy mistrz musi zejść z boiska, to jest trochę zdenerwowany. Wszyscy znamy osobowość Cristiano Ronaldo - powiedział Wojciech Szczęsny w rozmowie z klubową telewizją Juventusu.

W niedzielę Juventus pokonał w Turynie Milan 1:0. Bohaterem spotkania okazał się Wojciech Szczęsny, który popisał się kilkoma cudownymi interwencjami. - Bronił wszystko, zamurował swoją bramkę. Zaliczył siedem interwencji, kilka normalnych, kilka niezwykłych - napisali dziennikarze "La Gazetta dello Sport", według których Polak także zasłużył na "7,5". Jednak więcej niż o Szczęsnym pisano o Cristiano Ronaldo.

Juventus wygrał po golu Paulo Dybali, który w 54. minucie zmienił Portugalczyka. CR7 był wściekły, że przedwcześnie opuścił boisko i nie wrócił na ławkę rezerwowych tylko od razu udał się do szatni. Możecie to zobaczyć poniżej w materiale wideo:

- To naturalne, że zawodnik będzie zirytowany w momencie schodzenia z boiska. Szczególnie, że ciężko pracował, aby na nim być. W ciągu ostatniego miesiąca Ronaldo miał jednak problemy z kolanem. Chciałbym mu podziękować, ponieważ wykazał się wielkim poświęceniem, grając w trudnej sytuacji. Zrobił wszystko co możliwe, aby wystąpić, ale widziałem, że nie czuje się dobrze i pomyślałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana - oświadczył Maurizio Sarri, trener Juventusu.

"Wszyscy znamy osobowość Cristiano Ronaldo"

- Myślę, że to normalne, że kiedy mistrz musi zejść z boiska, to jest trochę zdenerwowany. Wszyscy znamy osobowość i umiejętności Cristiano i jesteśmy pewni, że kiedy wróci po przerwie w rozgrywkach, będzie czuł się lepiej, ponieważ w ostatnich tygodniach miał pewne problemy fizyczne, i że będzie robił różnicę, jak zawsze. Czy wrócił do szatni po meczu? Czy to jest poważne pytanie? Panowie, facet miał problemy fizyczne i przez ostatnie tygodnie nie był w stanie trenować na 100 procent. To normalne, że irytuje się, kiedy jest zmieniany, ale z pewnością wróci w zdecydowanie lepszej formie, tak jak zawsze i będzie miał kluczowy wkład w nasze wyniki w decydującej fazie sezonu - powiedział Wojciech Szczęsny w rozmowie z klubową telewizją Juventusu.

Więcej o:
Komentarze (15)
Cristiano Ronaldo wściekły! Wojciech Szczęsny próbuje tłumaczyć jego zachowanie
Zaloguj się
 • okoni18

  Oceniono 6 razy 4

  O tym, że Ronaldo był na boisku, dowiedziałem się podczas jego zmiany, i niech to będzie cały komentarz do tej sprawy.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 9 razy 3

  proby wybielania pajaca

 • boromir195419

  Oceniono 6 razy 2

  '' Był wściekły '' . Ostatnio prawie wszyscy redaktorzy / nie tylko sportowi / nadużywają tego słowa i czytając te artykuły zaczynam mieć podejrzenie że na świecie zaczyna się epidemia wścieklizny / na szczęście koncerny zadbały by szczepionek nie brakło . Dawniej bywało że ludzie potrafili byś niezadowoleni , niektórzy się denerwowali a teraz szaleje WŚCIEKLIZNA .

 • adonis79

  Oceniono 3 razy 1

  Pajac z przerośniętym ego. Brak szacunku do kolegów ,trenera i kibiców. Juve zrobiło błąd płacąc krocie za upadającą gwiazdę. Został mu rok lub dwa w Europie i niech spada do USA. Nigdy go nie lubiłem :)

 • leseser

  Oceniono 4 razy 0

  Ludzie dał znać wcześniej trenerowi że go ciśnie i tyle poszedł tam gdzie i Ronaldo musi chodzić piechotą. (jakby mnie cisnęło też bym miał w nosie kurtuazję i szedł jak najszybciej załatwić co trzeba)

 • tocar

  Oceniono 1 raz -1

  Cristiano Pedaldo nie te lata już co ? Messi bije go na głowę, a nawet Lewy

 • koenzymq10

  Oceniono 1 raz -1

  buehehehehe: Ciapao Pis.daldo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX