Zbigniew Boniek zażartował z zejścia Cristiano Ronaldo. "Skąd on ma to wiedzieć?"

W meczu 11. kolejki Serie A między Juventusem a Milanem Cristiano Ronaldo został zmieniony w 55. minucie przez Paulo Dybalę. Portugalczyk był wyraźnie rozsierdzony decyzją Maurizio Sarriego i z boiska udał się prosto do szatni, ostentacyjnie omijając ławkę rezerwowych. Zachowanie gwiazdy "Bianconerich" w zabawny sposób skomentował na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Była 55. minuta niedzielnego hitu ligi włoskiej, w którym Juventus podejmował na własnym boisku Milan. Turyńczycy byli zdecydowanym faworytem spotkania, ale rywale z Krzysztofem Piątkiem w składzie pokazali się z zaskakująco dobrej strony. Gospodarze długo męczyli się z mediolańczykami, a Cristiano Ronaldo nie mógł poradzić sobie z ich obrońcami. Nie mógł sobie poradzić z nimi na tyle, że Maurizio Sarri postanowił zdjąć go z boiska, posyłają w jego miejsce Portugalczyka Paulo Dybalę. Argentyńczyk trafił do siatki w 22 minuty później, decydując o zwycięstwie "Bianconerich".

Serie A. Juventus - Napoli 1:0. Cristiano Ronaldo zszedł z boiska [ELEVEN SPORTS]

Ronaldo, który dotychczas rzadko opuszczał plac gry przed upływem 90 minut, był rozsierdzony takim obrotem spraw, co można zobaczyć na poniższym wideo. Gwiazdor Juventusu ostentacyjnie ominął ławkę rezerwowych, nie podał ręki trenerowi i udał się prosto do tunelu. Sytuację z udziałem byłego piłkarza Realu Madryt w zabawny sposób skomentował na Twitterze Zbigniew Boniek: "A skąd CR7 ma wiedzieć, że zmieniony zawodnik powinien zostać na ławce?" - napisał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i były zawodnik Juventusu.

Przypomnijmy, że 34-latek został zmieniony również podczas środowego Ligi Mistrzów, w którym mistrzowie Włoch mierzyli się z Lokomitowem Moskwa (2:1).