Oficjalnie. Trener Milanu podjął decyzję w sprawie Krzysztofa Piątka przed meczem z Romą

Krzysztof Piątek znów na ławce rezerwowych Milanu. Reprezentant Polski drugi raz z rzędu nie znalazł się w podstawowym składzie drużyny Piollego. Tym razem na mecz z Romą.

Przed tygodniem Krzysztof Piątek nie znalazł się w podstawowym składzie na mecz z Lecce. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 67. minucie, kiedy zmienił wtedy Rafaela Leao. Był to dobry ruch Piollego, gdyż 14 minut później nasz napastnik strzelił gola na 2:1. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Wielki powrót Krzysztofa Piątka. Zobacz gola reprezentanta Polski w meczu z Lecce

Chociaż Piątek w poprzedniej kolejce trafił do siatki, to na zaufanie Piollego jeszcze nie zapracował. Niedzielny mecz z Romą reprezentant Polski znów rozpocznie na ławce rezerwowych. Na szpicy znów ustawiony został Leao.

Przed meczem AC Milan zajmuje 13. miejsce w tabeli włoskiej Serie A z dorobkiem 10 punktów. Roma jest 6. z 13 punktami na koncie. W obecnym sezonie Piątek zagrał w ośmiu meczach w lidze, zdobywając trzy bramki.

Początek meczu AS Roma - AC Milan w niedzielę o godzinie 18:00.