Tak Krzysztof Piątek strzelił gola dla Milanu! Co za radość! [WIDEO]

Krzysztof Piątek popisał się kapitalnym trafieniem w 81. minucie spotkania z Lecce i wyprowadził Milan na prowadzenie. Polak wszedł z ławki w drugiej połowie i to on mógł przesądzić o zwycięstwie Rossonerich w debiucie Stefano Piollego. W ostatniej akcji meczu cudownym trafieniem popisał się jednak Calderoni i doprowadził do wyniku 2:2.

Była 81. minuta spotkania. Milan remisował 1:1 po tym jak w pierwszej połowie dla gospodarzy kapitalnego gola strzelił Calhanoglu, a w 62. minucie odpowiedział Babacar, który dobił rzut karny. Najważniejsze wydarzyło się jednak w 81. minucie, bo świetną akcję przeprowadził Calhanoglu, który wyłożył piłkę Piątkowi, a ten wsadził nogę w odpowiednim miejscu i uprzedził obrońcę. Trafienie Polaka dało tylko jeden punkt, bo w 92. minucie przepięknym uderzeniem z 22 metrów popisał się piłkarz Lecce - Calderoni.

Tak Krzysztof Piątek strzelił gola:

To trzeci gol Polaka w tym sezonie, ale dopiero pierwsze trafienie z gry - wcześniejsze dwa gole strzelił z rzutów karnych.