Kolejne gole Kamila Wilczka! Polak jest najlepszym strzelcem ligi

Kamil Wilczek w niedzielę strzelił kolejne dwa gole w meczu duńskiej Superligi. Broendby pokonało Lyngby BK 3:0. Polak umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców.

Kamil Wilczek się nie zatrzymuje. Polski napastnik przed przerwą na kadrę zdobył dwie bramki dla Broendby, a teraz dołożył kolejne trafienia. Polak dwukrotnie pokonał bramkarza Lyngby BK, a jego drużyna wygrała 3:0. Pierwszego gola Wilczek zdobył w 38. minucie meczu. Drugie trafienie zanotował dwadzieścia minut przed końcem spotkania, gdy wykorzystał rzut karny

Kamil Wilczek najlepszym strzelcem ligi duńskiej!

Broendby awansowało na 3. miejsce w tabeli. Zespół ma 22 punkty, a Polak jest liderem klasyfikacji strzelców duńskiej ekstraklasy. Ma 12 bramek. Drugi w klasyfikacji jest Ronnie Schwartz - napastnik Silkeborgu ma na koncie 10 trafień.