Pierwszy gol Balotellego w nowym klubie, ale Napoli wygrało. Milik na ławce

Napoli pokonało Brescię 2:1 (2:0) w meczu 6. kolejki Serie A. 90 minut rozegrał Piotr Zieliński. Arkadiusz Milik całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

W 6. kolejce ligi włoskiej Napoli zmierzyło się z Brescią Calcio. W pierwszym składzie gospodarzy wyszedł Piotr Zieliński, który rozegrał 90 minut. Arkadiusz Milik także był awizowany przez włoskie media do pierwszej "jedenastki" gospodarzy, ale ostatecznie nie zagrał ani minuty.

Zobacz asystę polskiego pomocnika w sobotnim meczu z Interem:

Milik przegrał z Llorente

Napoli prowadziło już od 13. minuty. Gola strzelił wówczas Dries Mertens. Obok niego w ataku kosztem Milika wystąpił Fernando Llorente. Tuż przed przerwą podopieczni Carlo Ancelottiego prowadzili już 2:0. Bramkę zdobył Konstantinos Manolas.

W drugiej połowie goście strzelili kontaktowego gola. W 67. minucie autorem trafienia był Mario Balotelli. Włoski napastnik gra w Brescii od sierpnia. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Napoli wygrało 2:1 i po sześciu kolejkach jest na 4. miejscu w tabeli Serie A z 12 punktami na koncie. Liderem jest Inter Mediolan, który zanotował jak dotychczas komplet sześciu zwycięstw.