Krzysztof Piątek z kolejnym golem, ale Milan przegrał. Bramka z przewrotki Belottiego

Krzysztof Piątek ma drugiego gola w tym sezonie Serie A! W 21. minucie meczu z Torino Polak świetnie wykorzystał rzut karny. W pierwszej połowie Milan grał najlepszy mecz w tym sezonie, ale w drugich 45 minutach wszystko się zmieniło, a Milan stracił dwie bramki po pięknych strzałach Belottiego.

Była 21. minuta meczu, a sędzia podyktował rzut karny dla Milanu. Do piłki podszedł Krzysztof Piątek, wykonał podbieg w stylu Roberta Lewandowskiego i wpakował piłkę w lewy narożnik bramki Torino. Mozna więc stwierdzić, że Polak wykonał jedenastkę dokładnie w ten sam sposób, co przed 11 dniami w meczu przeciwko Hellasem Werona.

Dla Polaka to zaledwie drugie trafienie w tym sezonie, ale trzeba przyznać, że Piątek w tym sezonie po prostu wykorzystuje sytuacje, które mu się przytrafiają.

W drugiej połowie Milan kompletnie stanął, a do głosu doszło Torino. W 72. minucie mieliśmy piękną akcję Belottiego, który uderzył zza pola karnego, a Donnarumma wpuścił piłkę przy bliższym słupku. 3 minuty później było już 2:1. Bramkarz Milanu świetnie obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce gwiazdora Torino był już bez szans.