Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo szuka kobiety, która w dzieciństwie dawała mu jedzenie. "Chcę ją zaprosić do Turynu"

Juventus, Real Madryt, Manchester United - Cristiano Ronaldo w karierze z tymi klubami osiągnął bardzo wiele. Sukcesów by jednak nie było, gdyby nie pobyt w juniorach Sportingu, gdzie jeden z najlepszych piłkarzy w historii zbierał pierwsze piłkarskie szlify. Po latach reprezentant Portugalii chce odnaleźć kobietę, która dawała mu jedzenie w czasie jego gry w klubie z Lizbony.

Pięć Złotych Piłek, tyle samo pucharów Ligi Mistrzów i mistrzostwo Europy zdobyte z reprezentacją Portugalii. Cristiano Ronaldo ma za sobą kilkanaście bogatych w trofea lat kariery, które przyniosły mu ogromną sławę. Zanim jednak do tej sławy doszedł, spotkał na swojej drodze wiele osób, bez których jego sukces nie byłby możliwy.

Jedną z nich była Edna, kobieta pracująca w McDonald's, znajdującym się naprzeciwko internatu, w którym Portugalczyk mieszkał w wieku 11 lat. - Kiedy byłem dzieckiem, nie mieliśmy pieniędzy. Razem z innymi młodymi zawodnikami mieszkaliśmy w jednym miejscu. Rodzinę widziałem raz na trzy miesiące - przyznał zawodnik Juventusu, cytowany przez ESPN. - Późnym wieczorem, około 22:30 - 23, bywaliśmy trochę głodni. Chodziliśmy więc do McDonald's naprzeciwko stadionu, obok którego mieszkaliśmy. Zawsze pukaliśmy do tylnych drzwi i pytaliśmy, czy zostały jakieś burgery. Edna i dwie inne dziewczyny były wtedy niesamowite - dodał, opowiadając o tym, jak kobiety dawały im jedzenie za darmo.

- Później zamknęli McDonald's. Ale mam nadzieję, że ta rozmowa pomoże w odnalezieniu tych kobiet. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł zaprosić je do Turynu lub Lizbony. Gdyby przyjechały do mojego domu i zjadły ze mną kolację. Chcę je odnaleźć, by pokazać, że doceniam ich pomoc w tamtym czasie. Nigdy tego nie zapomnę - zakończył. 

Obecnie siła internetu jest na tyle duża, że istnieje duże prawdopodobieństwo odnalezienia wspomnianych kobiet. 

Komentarze (27)
Cristiano Ronaldo szuka kobiety, która w dzieciństwie dawała mu jedzenie. "Chcę ją zaprosić do Turynu"
Zaloguj się
 • komentarz_miesiaca

  Oceniono 18 razy 16

  No to Edna ma problem. Internet zaraz ją odnajdzie, a potem McDonald's wytoczy jej proces o oddawanie jedzenia za darmo (przecież wiadomo, że ich hamburgery nadają się do sprzedaży nawet rok po przyrządzeniu, bo smakują tak samo jak świeże). Albo skarbówka się przyczepi jak u nas do piekarza, który biednym chleb oddawał. Ronaldo, nie idź tą drogą! Zniszczysz kobiecie życie.

 • wesslingharald

  Oceniono 8 razy 6

  Dobre. Fajna kampania. Brawo. Takie oświadczenie w ustach takiego gościa jest dla McDonalda warte miliony. Rękoma pracowników firma okazała tak wielkie serce. Patrzcie kto u nas pracuje. Patrzcie co jadał malutki Ronaldo - i na kogo wyrósł. Wzruszająca historia.

 • wlodca

  Oceniono 6 razy 4

  To Przewodniczący Jarosław Kaczyński przebrany za młodą kobietę objął patronat nad tym młodym obiecującym piłkarzem, dokarmiał go, uczył sztuczek i zwodów, kształtował jego charakter . Pomagał mu jak tysiącom innych w Europie, na świecie i w kosmosie. Jarosławie Kochamy Cię!

 • maly_obibok

  Oceniono 4 razy 4

  to ja byłem 25 lat temu tą starą kobietą, łąpię stopa do Turynu, mam nadzieję, że wrócę nowiutkim Ferrari, które w podzięce zafunduje mi Krystyna.

 • sylenth

  Oceniono 4 razy 4

  oby nie musiały oddawać kasy za darmowe burgery - kto wie, co szykowane jest w zaciszu kancelarii prawnych

 • mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  Ale nagrabił tym wyznaniem wielu ludziom:
  I temu dawnemu franczyzobiorcy....
  I tym kobietom, bo McD może je nękać za złamanie procedur. To nic, że ćwierć wieku temu. Jak ktoś już słusznie zauważył na tym forum, burgery McD nie tracą świeżości nigdy. Nawet po 25 latach.
  I obecnym pracownikom McD. Bo na całym świecie teraz McD zrobi szkolenia obowiązkowe, że jak będzie pukać Ronaldo, to dawać mu tylko tylnymi drzwiami. A innym wcale nie.... I biedni niedopłaceni pracownicy McD będą musieli odsiadywać kolejne nieważne godziny szkoleń.

 • g106

  Oceniono 1 raz 1

  przypomniał se

 • michall94

  Oceniono 3 razy 1

  "Cristiano Ronaldo szuka kobiety, która w dzieciństwie dawała mu..."
  no i fajnie, mam nadzieję że znajdzie swoją pierwszą miłość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX