Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prokuratura nie oskarży Cristano Ronaldo o gwałt na Kathryn Mayordze

Cristiano Ronaldo nie zostanie oskarżony o zgwałcenie Kathryn Mayorgi. Informację podała prokuratura w Las Vegas.

Prokurator Steve Wolfson poinformował, że Cristiano Ronaldo nie zostanie oskarżony o gwałt na Kathryn Mayordze, gdyż nowe śledztwo policyjne nie dostarczyło dowodów na popełnienie przestępstwa przez portugalskiego gwiazdora. Prokuratura przychyliła się do zdania obrońcy Ronaldo - Petera Christiansena - który twierdził, że para odbyła stosunek za obopólną zgodą.

W sądzie w Las Vegas toczy się natomiast inna sprawa przeciwko Ronaldo i jego najbliższym współpracownikom z oskarżenia prywatnego. Zdaniem Mayorgi to Portugalczyk lub ktoś z jego najbliższego otoczenia sprawili, że na jaw wypłynęła informacja o ugodzie, jaką para zawarła dziesięć lat temu. Wtedy zawodnik zapłacił kobiecie 375 tys. dolarów za milczenie.

Sprawa sprzed 10 lat

Sprawa rzekomego gwałtu Ronaldo wyszła na jaw dopiero w 2017 roku. Ujawnił ją niemiecki "Der Spiegel", który opublikował dokumenty wykradzione przez hakerów z "Football Leaks". Do zdarzenia miało dojść osiem lat wcześniej, gdy Ronaldo był na wakacjach w Las Vegas. Wtedy, według Mayorgi, miał ją zgwałcić w hotelu Palms Place.

Więcej o:
Komentarze (14)
Prokuratura nie oskarży Cristano Ronaldo o gwałt na Kathryn Mayordze
Zaloguj się
 • bogdan19741974

  Oceniono 6 razy 6

  takie modelki-prostytutki zaraz zamykac po 1-szym zdaniu oskarzajacym,to samo z ta od Neymara,obie polecialy na nich poszly do hotelu/nie studiowac Platona/a potem kasa,faceci nie zencie sie bo sa tez matki ktore jako narzedzie traktuja dzieci,Christiano o tym wie i wiekszosc dzieci od surogatek

 • para_sucha

  Oceniono 12 razy 4

  Hehe, no to d z i w k a się przeliczyła.

 • Aneta Tysarczyk

  Oceniono 5 razy 3

  Śmieszne po tylu latach nagle sobie przypomniała że miała w dupie kutaska bez pozwolenia ??

 • sandiii

  Oceniono 2 razy 2

  Czy kobitka zapłaciła podatek od darowizny?

 • anna.pcz

  Oceniono 2 razy 2

  Cały świat sportowy wie, że to gej. Więc albo go szantażowała a nic nie było albo on ma jakieś biseksualne ciągi... W ostatnich latach regularnie lata do marokańskiego boksera który jest aktywny w seksie i ściąga tam samych chłopaków na jacht....

 • sselrats

  Oceniono 3 razy 1

  Prokuratura nie oskarży Cristano Ronaldo o gwałt na Kathryn Mayordze tylko obok niej.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 6 razy 0

  Oczywiście, że toczy się z powództwa cywilnego, bo lewackie stany w USA wprowadziły taką możliwość, czyli wnoszenia sprawa o gwałt czy molestowanie przed sądy cywilne. Jaka jest różnica? To wystarczy poczytać sprawę koszykarza Derrricka Rose, który został w ten sposób oskarżony przez kłamliwą dziunię jakich w USA nie mało, bo przecież jest okazja, że można zarobić, a się nie narobić. Rose wyjątkowo nie poszedł na ugodę - większość znanych idzie, bo to jest tańsze i mniej czasochłonne, obciążające choćby w kontekście negatywnych publikacji, zainteresowania medialnego, niż wieloletnia sprawa w sądzie - i wygrał sprawę.
  Różnica jest taka, że w sprawach o gwałt w sprawach karnych to na prokuraturze leży udowodnienie winy, a jednocześnie każda wątpliwość działa na korzyść oskarażanego.
  Natomiast przy sprawach cywilnych to oskarżony musi zbić poszczególne elementy oskarżenia i jeśli, choć w jednym elemencie oskarżenia nie udowodni, że jest tak jak mówi to przegra sprawę i zapłacić odszkodowanie.

 • reksoall

  0

  znaczy nie zakisił ogóra?

 • duckoff

  0

  Musiał smarować równo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX