Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ponad 130 mln euro za Paula Pogbę. Manchester United dostanie ofertę

Juventus Turyn zamierza złożyć Manchesterowi United ofertę w celu pozyskania Paula Pogby - taką informację przekazuje "The Times" po tym, gdy Francuz i jego agent wyrazili chęć opuszczenia "Czerwonych Diabłów".

Paul Pogba oświadczył, że chce odejść z Manchesteru United. Problem w tym, że angielski klub żąda za niego co najmniej 150 milionów euro. Tak wielkich pieniędzy może nie otrzymać, biorąc pod uwagę, że Real Madryt dotychczas oferował za Francuza 80 milionów. 

"The Times" informuje, że z okazji na sprowadzenie swojego byłego piłkarza chce skorzystać Juventus, który przygotowuje ofertę za Pogbę. Francuz występował w Turynie w latach 2012-2016, a mistrzowie Włoch chcą z jego pomocą włączyć się do walki o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Zdaniem brytyjskiego dziennika, "Czerwone Diabły" mogą liczyć na propozycję w wysokości 120 milionów funtów, czyli nieco ponad 130 milionów euro.

Manchester United wcale nie zamierza sprzedać Paula Pogby?

Wiele wskazuje jednak na to, że Manchester United wcale nie zamierza rozstawać się z Francuzem i liczy, że Pogba poleci wraz z zespołem na tournee po Azji i Australii. Zdaniem "L'Equipe" piłkarz rozważa bunt i rezygnację z wylotu klubu do Perth. 

Więcej o:
Komentarze (4)
Ponad 130 mln euro za Paula Pogbę. Manchester United dostanie ofertę
Zaloguj się
 • Henryk Kwiatkowski

  0

  Przecież to jest za duża suma za tego piłkarza. Jest to człowiek o rozchwianej osobowości.

 • Jan Janusz

  0

  Co znaczy strajk? Ma ważny kontrakt za kupę kasy, więc niech go wypełnia. Od kiedy to pracownik dyktuje warunki pracodawcy. Świat stoi na głowie.
  Swoją drogą dobrze byłoby pozbyć się tego pozera. Niech psuje atmosferę w szatni w innej drużynie...

 • Kamil W

  0

  Brak słów na tego pawiana niech idzie z United jak najszybciej tacy jak on źle wpływają na szatnie

 • krzy-czy

  0

  coś mi się widzi że ten świat dostał już zupełnego pie...a.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX