Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyjaśniła się przyszłość Bartłomieja Drągowskiego? Włoskie media nie mają wątpliwości

Jak informuje włoska telewizja Sky, Bartłomiej Drągowski pozostanie w Fiorentinie. To oznacza, że polski bramkarz najprawdopodobniej nie zostanie ponownie wypożyczony po powrocie z Empoli.

Bartłomiej Drągowski był chwalony za swoje występy w Empoli. Jego grę doceniały włoskie media oraz obserwatorzy, przez co był przymierzany do kolejnych klubów, nie tylko z Serie A. Według "La Gazzetta dello Sport polskiego bramkarza pozyskać chciało Lecce. Plotki mówiły także o zainteresowaniu nim przez AS Roma, Bournemouth czy Southampton. 

Włoska telewizja Sky jest już pewna, że Drągowski pozostanie w Fiorentinie na przyszły sezon, a tym samym nie trafi na kolejne wypożyczenie, po tym, gdy powrócił z Empoli. Polski bramkarz był bohaterem tego klubu, zaliczając w meczu przeciwko Atalancie aż 17 skutecznych interwencji.

Drągowski, który 19 sierpnia skończy 22 lata, w ubiegłym sezonie rozegrał 17 meczów, w których puścił łącznie 26 bramek. Czterokrotnie zachował czyste konto. W swojej karierze reprezentował barwy Empoli, Fiorentiny oraz Jagiellonii. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Wyjaśniła się przyszłość Bartłomieja Drągowskiego? Włoskie media nie mają wątpliwości
Zaloguj się
  • lasalu

    0

    Sky? Nie pamiętam, żeby oni mieli wyrobioną jakąś renomę, ale może się mylę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX