Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz Milanu: Krzysztof Piątek ma co poprawiać

- Piątek dał Milanowi niesamowitą konsekwencję w zdobywaniu bramek i wydajność, której ten zespół potrzebował. Ma jednak także nad czym pracować - przyznał Maurizio Ganz, były piłkarz Milanu.

Krzysztof Piątek błyszczał w zakończonym sezonie Serie A. Polak był wyróżniającym się piłkarzem Genoi, a następnie Milanu. W zespole z Mediolanu bardzo szybko zaadoptował się, co zaskoczyło wielu ekspertów i byłych piłkarzy.

- Piątek dał Milanowi niesamowitą konsekwencję w zdobywaniu bramek i wydajność, której ten zespół potrzebował. Polak okazał się idealnym transferem mediolańczyków. Jego styl gry perfekcyjnie pasuje to tej drużyny. Bardzo mnie zaskoczył - przyznał Maurizio Ganz, był włoski piłkarz w rozmowie z Milan TV. Włoch występował w barwach Milanu w latach 1998-2001. Chwali naszego zawodnika, ale wytyka mu także, co jeszcze powinien poprawić.

- Piątek ma co poprawiać. Chodzi zwłaszcza o wejścia w pole karne i lepsze pokazywanie się kolegom w środku pola, musi lepiej odnajdywać się przy kreowaniu akcji, próbować przetrzymywać piłkę, czekając na dołączenie jego kolegów do akcji - wylicza Ganz.

Więcej o:
Komentarze (7)
Były piłkarz Milanu: Krzysztof Piątek ma co poprawiać
Zaloguj się
 • 1234pablo

  Oceniono 2 razy 2

  Najwięcej do poprawiania ma zarząd. Trenera wiadomo, ale i sklad był kiepsciutki.

 • qudaq

  Oceniono 1 raz 1

  A na to Piątek: mir ist ganzegal

 • kubilaj2

  Oceniono 1 raz 1

  Dodałbym jeszcze grę głową.

 • sceptyczny-polak

  0

  Jest rewelacyjny i niech się dalej poprawia. To dobry kandydat na najlepszego napastnika.

 • debordian

  0

  Powinien jeszcze zjeść kaszankę.

 • cuki.cuki

  Oceniono 3 razy -1

  a gdzie monia?

 • segregator-a5

  Oceniono 4 razy -4

  Nie musi nic poprawiać. Tu jest już bogiem. Za to co już zrobił jego ciało spocznie w alei zasłużonych na Powąskach, a i o Wawelu pomyśleć wypada. Dla mnie to ganz egal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX