Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Duet polskich napastników w jednym klubie Serie A? Szykuje się transfer!

Mariusz Stępiński już wkrótce może zmienić klub. Polskim napastnikiem, który spadł z Serie A, zainteresowanych jest kilka klubów. "La Gazetta dello Sport" podaje, że najbliżej mu do Udinese, gdzie gra Łukasz Teodorczyk.

Jak informuje La Gazetta dello Sport, Mariusz Stępiński już wkrótce może dołączyć do Udinese. Polakiem zainteresowana jest także Parma. 

Klub Polaka spadł z ligi, ale Mariusz Stępiński pokazał, że warto na niego stawiać. Zawodnik był jednym z najjaśniejszych punktów drużyny, która walczyła o utrzymanie. W pierwszym sezonie Stępiński był tylko wypożyczony z francuskiego Nantes, ale po kroku klub zdecydował się na wykupienie zawodnika. W poprzednim sezonie Stępiński zdobył sześć bramek. 

Branżowy portal Transfermarkt.de wycenia Stępińskiego na około 4 miliony euro, ale warto dodać, że przed rokiem Chievo zapłaciło za niego 2,5 miliona euro. W Udinese występuje także Łukasz Teodorczyk. Polak jednak zawodzi. W poprzednim sezonie zdobył jedną bramkę w szesnastu meczach

Więcej o:
Komentarze (4)
Duet polskich napastników w jednym klubie Serie A? Szykuje się transfer!
Zaloguj się
 • karoljuve

  Oceniono 1 raz 1

  Dokupią szrotu do Teodorisa?
  Atak marzeń.
  Udinese szkoda.

 • silvermane

  0

  Duet chyba na ławie.

 • mattheus.1999

  0

  Kiedyś na ataku fenomenalny Di Natale, dzisiaj dwóch Polaczków grających szrot w Serie A... Udinese spadło na psy

 • segregator-a5

  Oceniono 2 razy 0

  Najjaśniejszy punkt drużyny?
  Redaktor Sport.pl po praktyce w Korei Północnej? Tam o Kim Dzong Ilu pisano, że to "przewodnia gwiazda ludzkości", "słońce nowego świata" i podobne brednie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX