Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juventus zatrudni Pepa Guardiolę? Klub skomentował te doniesienia

Włoskie i angielskie media podawały informacje, że Pep Guardiola może zostać nowym trenerem Juventusu. - Nie kontaktowaliśmy się z nim - powiedział dyrektor sportowy "Starej Damy" Fabio Paratici.

Pep Guardiola zostanie ogłoszony jako nowy trener Juventusu już 14 czerwca - pisała AGI, jedna z największych włoskich agencji prasowych. Sky Sport za to zaprzeczało tym pogłoskom i okazało się, że rację miało Sky. - Nie kontaktowaliśmy się z nim. Nigdy nie rozważaliśmy jego zatrudnienia, ma ważny kontrakt. Z tego i tysiąca innych względów te plotki bardzo mnie dziwiły - powiedział Fabio Paratici w rozmowie ze stacją DAZN. Mistrzowie Włoch szukają następcy Massimiliano Allegriego, który odejdzie po zakończeniu tego sezonu.

Maurizio Sarri trenerem Juventusu?

Paratici dodał, że Juventus na razie nie będzie komentował żadnych doniesień "dopóki nie zakończą się wszystkie rozgrywki z szacunku dla innych". Może to świadczyć o tym, że nowym trenerem Juventusu zostanie Maurizio Sarri. Według Tancrediego Palmerego Sarri odejdzie z Chelsea i podpisze trzyletnią umowę. Ta informacja ma zostać oficjalnie ogłoszona po środowym finale Ligi Europy, w którym Chelsea zmierzy się z Arsenalem.

Więcej o: