Piotr Zieliński strzelił przepięknego gola! Trafienie sezonu? [WIDEO]

Cudownym uderzeniem popisał się Piotr Zieliński w meczu 37. kolejki Serie A pomiędzy Napoli a Interem. Gol Polaka może kandydować do miana najpiękniejszego zdobytego w kończącym się sezonie ligi włoskiej.

Piotr Zieliński dał prowadzenie Napoli w 16. minucie spotkania. Kiedy otrzymał na trzydziestym metrze podanie od Fabiana Ruiza, ułożył sobie piłkę na prawej nodze i potężnym uderzeniem z dystansu posłał piłkę w okienko bramki Samira Handanovicia. Napoli pokonało ostatecznie mediolańczyków 4:1. Do 76. minuty na boisku przebywał Arkadiusz Milik i przez ten czas niczym szczególnym się nie wyróżnił. Zmienił go Lorenzo Insigne.

Tak Piotr Zieliński strzelił gola

To szósty gol Zielińskiego w tym sezonie. Łącznie w barwach zespołu z Neapolu zdobył ich dziewiętnaście. Napoli bez względu na rezultaty osiągnięte w ostatnich dwóch meczach zakończy rozgrywki na 2. miejscu w tabeli. Mistrzostwo po raz ósmy z rzędu zdobył Juventus Turyn.