Chamskie zachowanie Cristiano Ronaldo. W czasie meczu kpił z niskiego wzrostu rywala

W czasie niedzielnego meczu Roma - Juventus (2:0) doszło do sprzeczki między Cristiano Ronaldo a Alessandro Florenzim. - Jesteś za mały, żeby gadać - miał powiedzieć Portugalczyk w stronę rywala.

Włoskie media informują o sprzeczce, do jakiej doszło w czasie niedzielnego meczu Roma - Juventus

Wówczas to starali się ze sobą Cristiano Ronaldo i Alessandro Florenzi. Portugalczyk w 59. minucie miał kpić z niskiego wzrostu rywala i go uciszać. - Jesteś za mały, żeby gadać - miał powiedzieć Ronaldo. Do internetu trafiło już nagranie z tego zdarzenia.

Florenzi nic sobie z tych uwag nie zrobił i w 79. minucie dał Romie prowadzenie. W 90. minucie Edin Dzeko strzelił drugiego gola i Rzymianie pokonali Juventus 2:0.

Włoski obrońca Romy był po meczu pytany o sprzeczkę z Ronaldo. - Dwa razy oddawaliśmy piłkę, gdy jeden z zawodników potrzebował pomocy. Z kolei on dwa razy grał dalej. Zdobył Złotą Piłkę i myśli, że ma prawo do robienia wszystkiego, co mu się podoba - stwierdził.

"Stara Dama" ma już zapewnione mistrzostwo kraju. Roma zaś jest szósta i wciąż walczy o awans do Ligi Mistrzów.