Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Cristiano Ronaldo kupił najdroższy samochód na świecie. Zapłacił fortunę

Bugatti potwierdziło, że znalazło kupca na ich najdroższy wyprodukowany samochód, La Voiture Noire. Zagraniczne media sugerują, że jego nabywcą został Cristiano Ronaldo, który miał zapłacić za auto 11 milionów euro.

Zdaniem zagranicznych mediów, Cristiano Ronaldo kupił Bugatti La Voiture Noire, którego koszt wynosił 11 milionów euro. Jego cena była tak wysoka, ponieważ francuska firma zbudowała tylko jedną sztukę sportowego auta, z okazji 110 rocznicy jej powstania.

Imponująca kolekcja Cristiano Ronaldo

Auto wzorowane jest na legendarnym Bugatti Type 57 SC Atlantic, którego cztery sztuki powstały w latach 1936-1938. Nabywca nie będzie mógł jednak jeździć tym samochodem przed 2021 rokiem, ponieważ firma nadal potrzebuje czasu, aby wyprodukować niektóre części. To nie będzie pierwsze luksusowe auto w kolekcji Cristiano Ronaldo. Portugalczyk posiada już m.in. Rolls-Royce'a Phantom, Ferrari 599 GTO, Lamborghini Aventador LP700-4 czy Astona Martina DB9.

Więcej o:
Komentarze (65)
Media: Cristiano Ronaldo kupił najdroższy samochód na świecie. Zapłacił fortunę
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 19 razy 13

  Kto "bugattiemu" zabroni ...?

 • lizzy35

  Oceniono 13 razy 11

  Niech przyjedzie do nas na A4 poscigać się z "nowiutkimi" passatami rocznik 1998

 • 68jacekw

  Oceniono 11 razy 9

  "Kupca tego samochodu nie będzie jednak mógł nim jeździć". Autora tego artykuła niech nie wierza ślepo translatora.

 • sqlap72

  Oceniono 13 razy 7

  No i widzicie mózgowcy i okularnicy, co się w społeczeństwach liczy. Odbieracie wasze Noble i inne prestiżowe nagrody naukowe, przekonani, że jesteście siłą sprawczą postępu ludzkości .Tylko że za wszystkie te swoje triumfy kupicie sobie przeciętnej klasy samochód. Tymczasem pojawia się zero intelektualne bez jakiejkolwiek szkoły, ale potrafiące dać rozrywkę masom, którym mózgi lasują się od zbytniego myślenia i stać je na wszelkie fanaberie.

 • darek655

  Oceniono 8 razy 6

  Przekaże Rydzykowi.

 • helwiusz

  Oceniono 4 razy 4

  A skrzypce Guarneriego i Stradivariego chodzą i po 15 basów.

 • starsza10

  Oceniono 3 razy 3

  A Lionel Messi strzelił 2 bramki w półfinale LM, który CR7 może sobie obejrzeć w TV. Wyraźnie samochód jest nie tylko przedłużeniem tego, co Wy wiecie, a ja rozumiem, lecz również lekiem na frustrację wszelaką.

 • yosemitesam

  Oceniono 5 razy 3

  Da się to Bugatti zagazować?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX