Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibic stwierdził, że nawet on by wykorzystał sytuację piłkarza Romy. Klub dał mu taką możliwość. Spudłował [WIDEO]

Jeden z kibiców AS Romy, na profilu klubu na Facebooku skomentował pudło Cengiza Undera słowami "nawet ja bym to strzelił". Działacze klubu z Rzymu postanowili dać mu taką możliwość, jednak fan... także spudłował.

Podczas jednego z meczów ligowych, piłkarz Cengiz Under nie wykorzystał doskonałej okazji do zdobycia bramki. Po tym zdarzeniu, jeden z kibiców AS Romy, Marco Nicolai, na profilu drużyny na Facebooku dodał komentarz, w którym stwierdził, że "nawet ja bym to strzelił". Wywołał tym spore poruszenie wśród fanów zespołu z Rzymu.

W ramach współpracy z Hyundaiem, Nicolai został zaproszony na Stadio Olimpico, aby tam odtworzyć sytuację piłkarzy Romy. Otrzymał on specjalny strój z własnym imieniem, po czym wyszedł na murawę, aby spróbować swoich sił. Jak się okazało, oddanie celnego strzału wcale nie było takie proste.

Nicolai otrzymał trzy próby na zdobycie gola, jednak każda z nich okazała się nieskuteczna. Za pierwszym razem się poślizgnął w chwili strzału, za drugim piłka przeleciała obok prawego słupka bramki. W ostatniej próbie chybił już tylko minimalnie. Nie wpłynęło to jednak na fakt, że musiał przyznać, że się pomylił twierdząc, że nawet on wykorzystał by tę sytuację.

Więcej o:
Komentarze (35)
Kibic stwierdził, że nawet on by wykorzystał sytuację piłkarza Romy. Klub dał mu taką możliwość. Spudłował [WIDEO]
Zaloguj się
 • championshipmanager0102

  Oceniono 19 razy 13

  Roma i Hyundai oszukali wszystkich.
  Dali kibicowi strój, ale nie dali mu butów piłkarskich. W korkach pewnie by strzelił bo nie musiałby poświęcać połowy uwagi, aby utrzymać równowagę i się nie poślizgnąć na trawie. Wtedy raz, że bardziej mógłby się skoncentrować na samym oddaniu strzału, a dwa oczywistym jest, że w profesjonalnych butach piłkarskich łatwiej precyzyjnie uderzyć niż w zwykłych butach.

 • byann

  Oceniono 14 razy 10

  Absolutnie nie fair. Chyba inaczej jest w korkach, zwłaszcza, że boiska są zraszane. Bez sensu.

 • yosemitesam

  Oceniono 9 razy 7

  Ale ja to już na pewno bym strzelił! Weźta mnie! (o ile przelot i hotel na koszt klubu ;-))

 • marek804

  Oceniono 8 razy 6

  O czym ma to świadczyć? Chyba o głupocie robiących ten film. Kibic przed podjęciem prób powinien dostać przynajmniej 1 godzinę na trening i przyzwyczajenie się do murawy, a przede wszystkim powinien otrzymać identyczny strój jak piłkarze, a więc i buty z korkami a nie pepegi w których się ślizgał.

 • info0

  Oceniono 7 razy 5

  Hm, Panowie z Romy zapomnieli mu dać tylko korków (zakładam, że chłopak nie miał takowych przygotowanych, bo zabrali go z ulicy, przynajmniej sądząc z filmiku :P).
  Ot w trampkach, na zroszonej murawie, poradził sobie o wiele lepiej niż Under... W korkach :p.

 • d33mariusz

  Oceniono 4 razy 4

  W naszej lidze tez by mogli cos takiego zoorganizowac. Z tym ze wygladaloby to nieco inaczej. Gdzieś na zapleczu przed meczem kibic mialby za zadanie dac łapowkę by wygrac mecz.

 • jvn

  Oceniono 6 razy 4

  Chłop przestrzelił w warunkach dużo lepszych niż Under, ale nawet gdyby trafił nie świadczyłoby to kompletnie o niczym. Internetowi napinacze porównują swoje rozgrywki spod bloku z profesjonalnymi rozgrywkami i jestem w stanie uwierzyć, że w podobnej sytuacji u siebie zdobyliby bramkę. Tyle tylko, że w rozgrywkach trzepakowych raczej nie biega się 10 km w 90 minut, nie ma presji wyniku, a w sytuacjach podbramkowych nie uczestniczą najlepsi obrońcy świata którzy po 0,2 sekundy zawahania odbiorą takiemu delikwentowi piłkę.

 • nadmiakowski

  Oceniono 2 razy 2

  Gazeto, problem w tym że w tej akcji Cengiz Under bramkę zdobył....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX