Krzysztof Piątek pokonał Wojciecha Szczęsnego w hicie Serie A! Najlepszy strzelec ligi! [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Milanu w hicie Serie A z Juventusem (Milan przegrał 1:2)! Napastnik pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Krzysztof Piątek strzelił gola w 39. minucie spotkania. Piłkę pod polem karnym stracił Leonardo Bonucci, przejął ją Tiemoue Bakayoko, który podał ją do Piątka, a ten pokonał Wojciecha Szczęsnego! To 21. gol Krzysztofa Piątka w tym sezonie Serie A, dzięki czemu zrównał się z Fabio Quagliarellą w klasyfikacji strzelców.

Tak Krzysztof Piątek pokonał Wojciecha Szczęsnego:

Zaledwie kilka chwil wcześniej miała miejsce bardzo kontrowersyjna sytuacja - Milan nie dostał rzutu karnego, mimo że piłkę ręką w polu karnym zagrał Alex Sandro. Sędzia po analizie VAR zdecydował, że Milanowi nie należała się "jedenastka", ale goście i tak niedługo później objęli prowadzenie. Juventus wygrał po golach w drugiej połowie - z rzutu karnego wyrównał Paulo Dybala, a o zwycięstwie mistrzów Włoch przesądził w 84. minucie Moise Kean.