Piotr Zieliński strzelił cudownego gola dla Napoli! Rozsadził siatkę z 30 metrów [WIDEO]

Piotr Zieliński strzelił cudownego gola dla Napoli w meczu z Empoli na 1:1 z prawie 30 metrów! Asystę zaliczył Arkadiusz Milik.

Piotr Zieliński nie najlepiej rozpoczął to spotkanie. W 10. minucie bramkarz Empoli obronił jego strzał, a w 26. minucie piłka po strzale Diego Fariasa odbiła się od ręki Polaka i wpadła do bramki Napoli. Ostatecznie tego gola zaliczono Fariasowi. Zieliński zrehabilitował się jednak tuż przed przerwą. W 43. minucie strzelił genialnego gola z ok. 30 metrów, niemal rozsadzając siatkę - asystę w tej sytuacji zaliczył Arkadiusz Milik. Warto zaznaczyć, że to setny występ reprezentanta Polski w barwach Napoli.