Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Andrea Pirlo ocenił Krzysztofa Piątka. Przypomina mu słynnego napastnika

- Krzysztof Piątek przypomina mi Filippo Inzaghiego - powiedział Andrea Pirlo, legenda włoskiej piłki.

"Krzysztof Piątek jest jak szaleniec"

- Krzysztof Piątek przypomina mi Inzaghiego. Wydaje się, że zawsze wie, gdzie poleci piłka - stwierdził Andrea Pirlo w rozmowie z "La Gazzettą dello Sport". - Jest młody i niemal zawsze strzela gole. Podoba mi się charakter, zawsze szuka bramki, niemal jak szaleniec.

Krzysztof Piątek zimą przeszedł z Genoi do Milanu i od razu stał się kluczowym piłkarzem "Rossoneri". Łącznie w 10 meczach strzelił aż osiem goli, dzięki którym Milan przybliżył się do awansu do Ligi Mistrzów, które gwarantuje zajęcie jednego z pierwszych czterech miejsc w Serie A

Pirlo wypowiedział się również na temat swojej obecnej sytuacji. - Czuję się bardzo dobrze. Nie tęsknię za codziennymi treningami, najbardziej tęskniłem za swoją rodziną. Po 25 latach nie mam ciśnienia na to, by szybko znaleźć nową pracę. Muszę dobrze przemyśleć, co chcę zrobić - powiedział 39-latek. Pirlo jest legendą włoskiej piłki i Milanu, ale znakomicie spisywał się również w Juventusie. Karierę piłkarską zakończył w 2017 roku w amerykańskim New York City.

Więcej o:
Komentarze (9)
Andrea Pirlo ocenił Krzysztofa Piątka. Przypomina mu słynnego napastnika
Zaloguj się
 • rulz007

  Oceniono 2 razy 2

  Piątek to nastepca Lewego,Milik chyba przegrał swoja szanse..

 • agzum

  Oceniono 4 razy 0

  "Krzysztof Piątek przypomina mi Inzaghiego"

  to chyba nie jest komplement :-) Pamiętam kilka bramek "strzelonech" przez Pippo - plecami, biodrem, pośladkiem (po przypadkowym rykoszecie) oraz jego "nurki".
  Niech jeszcze Piątek popracuje to może ktoś porówna go do Szewy - wówczas to byłby komplement.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX