Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Z powodu oskarżeń o gwałt Cristiano Ronaldo, Juventus nie poleci do USA

Juventus nie uda się latem do Stanów w ramach przygotowań do kolejnego sezonu. "New York Times" przekonuje, że zmiana planów ma związek z Cristiano Ronaldo, który omija USA do zakończenia sprawy rzekomego gwałtu na Kathryn Mayordze.

Mistrzowie Włoch od kilku lat przygotowują się do sezonu w Stanach Zjednoczonych. W tym roku ma być jednak inaczej. Co prawda rzecznik prasowy Juventusu przekonuje, że zmiana była konieczna, bo zespół za długo już latał do USA, ale dziennikarze ""New York Times" twierdzą co innego. Ich zdaniem "Stara Dama" zmienia plany przedsezonowe z uwagi na śledztwo, jakie toczy się w sprawie Cristiano Ronaldo

Policja z Las Vegas w dalszym ciągu prowadzi dochodzenie w sprawie Portugalczyka. Ronaldo jest oskarżony o gwałt na Kathryn Mayordze. Do zdarzenia miało dojść w 2009 roku. Piłkarz Juventusu nie przyznaje się do winy. Kobieta i jej prawnicy twierdzą jednak, że mają dowody obciążające go.

Kapitan reprezentacji Portugalii unika wyjazdów do USA, bo nie wie, czy nie zostanie tam przesłuchany. Amerykańscy dziennikarze przekonują, że to dlatego Juventus nie uda się w tym roku do Stanów na turniej towarzyski. W zamian za to "Stara Dama" ma wziąć udział w turnieju Champions Cup w Chinach.

Więcej o:
Komentarze (8)
Z powodu oskarżeń o gwałt Cristiano Ronaldo, Juventus nie poleci do USA
Zaloguj się
 • kmwsm

  Oceniono 1 raz 1

  O kase chodzi o wyciagniecie. W Stanach takie bzdury sa na porzadku dziennym. Kupisz goraca kawe, no bo jaka ma byc, oblejesz sie i poparzysz, dostajesz $20 milionow jak ich podasz do sadu bo nie podali na opakaowaniu informacji, ze mozesz sie poparzyc hehehehe

 • kmwsm

  Oceniono 1 raz 1

  Niech se najpierw Harveya Weinsteina zaaresztuja

 • chicagobull

  Oceniono 1 raz 1

  Innocent until proven guilty... LOL

 • boliver

  Oceniono 5 razy -1

  Zalosny koniec zelusia gwalciciela,,

  Podly typ,,

 • skokens

  Oceniono 1 raz -1

  Hahahaha.
  Tfu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX