Serie A. Pierwsza porażka Juventusu w sezonie!

Juventus przegrał pierwszy mecz w tym sezonie Serie A. Lepsza okazała się Genoa, która pokonała Starą Damę 2:0. Wojciech Szczęsny nie zagrał, podobnie jak Cristiano Ronaldo.

Genoa CFC wygrała u siebie z Juventusem Turyn 2:0 w pierwszym niedzielnym meczu 28. kolejki włoskiej Serie A

Pierwszego gola dla Geonoi w 28. minucie strzelił debiutujący Stefano Stuarto. Bramka spokojnie może być zaliczana do miana - stadiony świata. Dziewięć minut później było już 2:0, bo gola strzelił Goran Pandev, a asystował mu Kouame.

Juventus nie tylko przegrał pierwszy mecz w tym sezonie, ale pierwsza raz nie strzelił także żadnego gola. Warto zauważyć, że trener Massimiliano Allegrii dał odpocząć swoim gwiazdom. Nie zagrał na przykład Wojciech Szczęsny, a bramki bronił Perin. Odpoczywał także Cristiano Ronaldo

W następnej kolejce Juventus zagra z Empoli. Stara Dama ma także 18 punktów więcej od drugiego w tabeli Napoli, które ma jedno spotkanie mniej na koncie.