Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny zadrwił z Francesco Tottiego, legendy piłki nożnej

Wojciech Szczęsny zadrwił z Francesco Tottiego. - Pinsoglio rozegrał 22 minuty i ma tyle samo mistrzostw - powiedział w programie Foot Truck.

Wojciech Szczęsny wywołał spore kontrowersje swoją wypowiedzią. - Carlo Pinsoglio to dobry chłopak, poprawia atmosferę w szatni. Rozegrał 22 minuty w poprzednim sezonie i zawsze żartuję z nim, że wygrał tyle samo tytułów mistrzowskich, co Francesco Totti - powiedział Szczęsny o trzecim bramkarzu Juventusu. Totti, legenda włoskiej piłki i swego czasu jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, wygrał z Romą zaledwie jedno mistrzostwo - spędził w niej całą swoją karierę piłkarską, odrzucał bardziej intratne oferty m.in. z Realu Madryt.

 
Więcej o:
Komentarze (13)
Wojciech Szczęsny zadrwił z Francesco Tottiego, legendy piłki nożnej
Zaloguj się
 • antypzpn

  Oceniono 16 razy 12

  Ja z kolei rozegrałem tyle samo dobrych spotkań na Mistrzostwach Świata co Wojciech Szczęsny.

 • zagraniczny-online

  Oceniono 6 razy 6

  Wojciech cos slyszal o angielskim humorze, sarkazmy I tak dalej, ale zeby to poprawnie zastosowac, to jednak wymagania sprzetowe sa ...

 • kolega303

  Oceniono 7 razy 5

  wyluzujcie panowie...chłopak jest śmieszny, może post factum po Waszej dogłębnej analizie żart może wydać się niestosowny, ale trzeba wziąć kontekst sytuacji i poczucie humoru słuchających. Nie dla każdego piłka jest tak ważna jak dla Was :) - nawet dla Wojciecha:)

 • qqben

  Oceniono 3 razy 3

  Jeżeli ktoś nazywa syna Liam, to nie można od niego wymagać inteligencji, dodatkowo jeżeli ten ktoś jest piłkarzem, to wymaganie czegokolwiek od niego jest wysoce niestosowne.

 • ander_her4

  Oceniono 5 razy 3

  Chłopie ta wypowiedz to dno wstyd

 • wolfpe

  Oceniono 10 razy 2

  A mogłeś milczeć durniu...

 • d33mariusz

  Oceniono 1 raz 1

  Żaden z was durniejszy nie wie o co chodzi, o Tottim jest mnóstwo dowcipów w Italii. Wyśmiewają one jego inteligencję, czy raczej jej brak. Szczęsny włączył się w ten nurt. To tak jak "Polish Jokes". Komentują a nie wiedzą co buraki, typowi czytelnicy gówna wybiórczego.

 • krowiak_podwiniety

  Oceniono 1 raz 1

  Nic takiego nie powiedział. Nie s**j żarem marny redaktorzyno. A druga sprawa że szczęsny "7 nieszczęść" raczej by matury z matematyki nie zdał, nawet tej podstawowej. Kiedyś się mówiło na takich ludzi "głąb". Teraz powiedzą że człowiek sukcesu. Jednak wolę być inteligentny i biedny niż taki Wojciech "7 nieszczęść" Szczęsny

 • boliver

  0

  Pomyje spod prysznica,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX