Krzysztof Piątek strzelił gola, po czym zszedł z boiska! Polak znowu to zrobił [WIDEO]

Powiedzieć, że Krzysztof Piątek jest nieprawdopodobny, to jak nic nie powiedzieć. On znowu to zrobił. Czwarty mecz dla Milanu i czwarty gol. Polak po raz kolejny trafił do siatki. Tym razem w niedzielnym meczu z Cagliari.

Była 63. minuta. AC Milan prowadził z Cagliari już 2:0. W pełni kontrolował sytuację, ale nie zamierzał się zatrzymywać. Przede wszystkim nie myślał o tym Krzysztof Piątek, który na przerwę schodził trochę zły, bo w 25. minucie nie udało mu się wykorzystać dobrej okazji. Ale co się nie udało w pierwszej połowie, udało się w drugiej. Właśnie we wspomnianej 63. minucie, kiedy Piątek najpierw zmusił bramkarza do błędu - do wybicia piłki wprost pod nogi Hakana Calhanoglu, który oddał strzał - a potem dobił piłkę do pustej bramki.

Dla Piątka było to 15. trafienie w tym sezonie Serie A. Na kolejne będzie musiał poczekać, bo dwie minuty po zdobytej bramce Gennaro Gattuso zdjął Polaka z boiska. W następnej kolejce Milan zagra z Atalantą. Początek meczu w sobotę o 20.30.