Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek strzelił gola, po czym zszedł z boiska! Polak znowu to zrobił [WIDEO]

Powiedzieć, że Krzysztof Piątek jest nieprawdopodobny, to jak nic nie powiedzieć. On znowu to zrobił. Czwarty mecz dla Milanu i czwarty gol. Polak po raz kolejny trafił do siatki. Tym razem w niedzielnym meczu z Cagliari.

Była 63. minuta. AC Milan prowadził z Cagliari już 2:0. W pełni kontrolował sytuację, ale nie zamierzał się zatrzymywać. Przede wszystkim nie myślał o tym Krzysztof Piątek, który na przerwę schodził trochę zły, bo w 25. minucie nie udało mu się wykorzystać dobrej okazji. Ale co się nie udało w pierwszej połowie, udało się w drugiej. Właśnie we wspomnianej 63. minucie, kiedy Piątek najpierw zmusił bramkarza do błędu - do wybicia piłki wprost pod nogi Hakana Calhanoglu, który oddał strzał - a potem dobił piłkę do pustej bramki.

Dla Piątka było to 15. trafienie w tym sezonie Serie A. Na kolejne będzie musiał poczekać, bo dwie minuty po zdobytej bramce Gennaro Gattuso zdjął Polaka z boiska. W następnej kolejce Milan zagra z Atalantą. Początek meczu w sobotę o 20.30.

Więcej o:
Komentarze (5)
Krzysztof Piątek strzelił gola, po czym zszedł z boiska! Polak znowu to zrobił [WIDEO]
Zaloguj się
 • hansolo88

  Oceniono 5 razy 5

  Chop jest normalnie pewny jak "5" z WFu.

 • marcin5050

  Oceniono 1 raz 1

  nie chcę dorabiać legendy na siłę ,ale bramka nie była zupełnie pusta, po drodze stało co najmniej 2-ch obrońów

 • stary-ciula

  Oceniono 2 razy -2

  Łoo cióól ZHP Mylton kórła hopie ty rzyjesz? 👀 my jusz pisali do byAnn rzeby kółkami mocy zaczła poszókifania! Awe ZHP Mylton!

 • gprzem

  Oceniono 2 razy -2

  I tak w kadrze będzie siedział na ławce, Nasz trener ma inne priorytety ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX