Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Kubica wypowiedział się na temat transferu Krzysztofa Piątka do AC Milan

Robert Kubica na profilu facebookowym PKN Orlen odpowiadał na pytanie skierowane przez kibiców. Jedno z nich dotyczyło, czy Polak cieszy się z transferu Krzysztofa Piątka do AC Milan, którego jest fanem.

Robert Kubica nigdy nie ukrywał, że jest kibicem "Rossonerich". Orlen na swoim koncie na Facebooku udostępnił film, w którym polski kierowca odpowiada na pytania skierowanego do niego przez kibiców. Jedno z pytań dotyczyło Krzysztofa Piątka i jego transferu za 35 milionów euro do AC Milan. - Jako kibic AC Milanu wiesz, że mamy ciężki okres - zaczął odpowiadać Kubica. - Mamy naprawdę swojego reprezentanta w naszym ulubionym klubie. Jest to jeden z piękniejszych dni dla polskich kibiców AC Milanu i miejmy nadzieję, że Krzysztof da nam dodatkowe gole i doda nam dodatkowej jakości do gry. I będziemy mogli razem świętować, my jako kibice, on jako piłkarz. Życzę mu wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Kilka dni po wypadku w 2011 roku, AC Milan, wiedząc, że Polak jest ich kibicem, wydał specjalne oświadczenie, w którym życzył Kubicy szybkiego powrotu do zdrowia. - W imieniu piłkarzy, pracowników oraz kibiców, Milan życzy szybkiego powrotu do zdrowia kierowcy F1 i wielkiemu fanowi naszego zespołu, Robertowi Kubicy. Polak uległ groźnemu wypadkowi podczas rajdu Ronde di Andora i doznał poważnych obrażeń - można było przeczytać w oświadczeniu.

Robert Kubica spowodował kłótnię brytyjskich dziennikarzy. "Czy wy jesteście poważni?"

Robert Kubica podzielił brytyjskich dziennikarzy. - To największy powrót w historii Formuły 1 - ogłosiło "The Sun". - Czy wy jesteście poważni? - zapytał na Twitterze Matt Gallagher, dziennikarz serwisu WTF1.com. Z całym szacunkiem, ale to powrót Kubicy jest największym wyczynem w historii F1. Dowodzi temu, że ludzie z ograniczeniami mogą konkurować z osobami o pełnej sprawności. To imponujące - przyznała Kate Hewitt.


Więcej o:
Komentarze (22)
Robert Kubica wypowiedział się na temat transferu Krzysztofa Piątka do AC Milan
Zaloguj się
 • darektal

  Oceniono 5 razy -1

  Do wszystkich chamow ponizajacych Pana Kubicę - dziwię się nadal dlaczego to robicie? Czy nie jesteście w stanie docenić czego Pan Kubica dokonał? Po wypadku z którego ledwo uszedl z życiem dalej trwał przy swojej pasji a teraz, ponownie wystartuje w F1 będąc inwalida? Żal mi was...

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 9 razy -1

  Robert Kubica wypowiedział się o transferze Krzysztofa Piątka. Jako kibic Milanu

  Jutro wypowie się o dupie Maryny. Jako wielbiciel dupy Maryny.
  Po czym zapisze się do partii Biedronia i wypowie się o dupie.

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy -2

  Ajaaj... WYpowiedział się....I od razu Żurnaliści zamieszczaja, komentują, nabijaja sobie wierszówke.
  I tak bawi się - a z nim dziennikarze - za nasze pieniądze.
  Bo to nie PiS ani Orlan jest fundatorem pana Kubicy fanberii.
  Orlen i PiS tylko gwizdneli państwowe pieniądze i włozyli je do kieszeni upadajacego Williamsa.
  Przymusowym sponsorem jesteśmy my wszyscy: ty, ja, pan, pani, oni, a nwet tamci państwo pod Goładpią. Bo to z naszych opłąt, z naszych podatków, z naszych - nie jakichs cudownych "rządowych" - pieniedzy bedzie ten sponsoring!
  Za te pieniadze możnaby rocznie utrzymać kilkadziesiąt żłobków, sprowadzić tone nierefundowanego leku na raka, wspomóc rehabilitację niepełnosprawnych w całym kraju...
  Że panu Kubicy nie jest wstyd, iż my wszyscy (a takze rodzice bez złobków, kalecy oraz rakowaci) fundują mu te imprezę...

 • sleperyby

  Oceniono 3 razy -3

  A kogo to obchodzi co powiedział czy pern. jakiś tam obatel Kubica, hę?

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 7 razy -3

  Może byś tak Pierwszy Inwalido IV RP, dofinansowany przez ROBajka, pokibicowal drużynie ze stajni Orlenu - Wiśle Płock.
  Boli Cię lokalny patriotyzm? Liżesz dude makaroniarzom, a kasa z Orlenu to z polskich kierowców, dzbanie wirażowy.
  Pozdrawiam. Do pierwszego kontaktu z kostką sprasowanej słomy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX