Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek miał latem trafić do innego klubu. Milan popsuł plany

Krzysztof Piątek miał trafić w letnim okienku do Napoli i występować w jednym zespole z Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim - podaje "La Gazetta dello Sport". Do gry jednak nieoczekiwanie włączył się Milan i ostatecznie pozyskał polskiego napastnika za 35 milionów euro.

Cały odcinek "Kornera ze Smokowskim" jest dostępny pod tym linkiem

Już w trakcie sezonu trwały rozmowy Napoli z Genoą, celem pozyskania Krzysztofa Piątka. Pierwsza z ofert opiewała na 25 milionów euro, jednak była zbyt niska dla ówczesnego klubu napastnika. Później wpłynęła druga, już na 35 milionów euro, wraz z oddaniem do Genoi Amina Younesa. Kluby się porozumiały, że obecna drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego będzie miała pierwszeństwo w pozyskaniu Piątka już latem.

Po serii świetnych występów, usługami napastnika zaczęły się interesować wielkie drużyny, a umowa jednak przestała mieć znacznie w momencie, w którym do gry włączył się Milan. Oferta opiewająca na 35 milionów, miejsce w drużynie za Gonzalo Higuaina i dziecięce marzenia wystarczyły, aby Piątek ostatecznie trafił do "Rossonerich".

"Piątek jeszcze musi zapracować na zaufanie"

Napastnicy reprezentacji Polski - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Czy selekcjoner Jerzy Brzęczek znajdzie dla tej trójki miejsce w podstawowym składzie drużyny narodowej? - Wydaje mi się, że Lewandowski i Milik mają większe uprawnienia od Piątka do tego, żeby oczekiwać grania w pierwszym składzie - mówi Cezary Kucharski, były reprezentant Polski.

Więcej o:
Komentarze (12)
Krzysztof Piątek miał latem trafić do innego klubu. Milan popsuł plany
Zaloguj się
 • enedue3

  Oceniono 6 razy 6

  Jak słyszę Carka z Łukowa to nie mogę ... To nie dyspozycja a zasługi są ważne. Nie dziwie się pogromu w Rosji w 2018 r.

 • anchois_45

  Oceniono 5 razy 5

  W polskiej kadrze nie liczy się aktualna forma. Liczą się uprawnienia i zasługi.

 • pis_won_za_don

  Oceniono 3 razy 3

  Poloki Dziwoki.
  Gdy ktoś w Polsce zagra 2 dobre mecze pod rząd - wszyscy domagają się, aby ten zawodnik grał w reprezentacji. I traktują go jak zbawiciela.

  Piątek, który seryjnie strzela we Włoszech - musi zapracować na zaufanie.

 • s.parus

  Oceniono 1 raz 1

  Maja uprawnienia - na wózki widłowe

 • zebrex666

  Oceniono 3 razy 1

  No teraz będziemy czekać następnych X lat aż Piątek zagra za repre. biorąc pod uwagę, że Brzęczek nigdy nie spróbuje zmienić ustawienia z "obrony Częstochowy" na "odsiecz wiedeńską"..

 • ivergon

  Oceniono 1 raz -1

  już dawno pisałem (po mistrzostwach), że trzeba zgrywać Milika z Piątkiem, Lewandowski 30+ ze względu na wiek jest już na wylocie, zaczynają się dopiero eliminacje, w 2020 będzie miał 32 lata, miał zawodowy 5 letni kontrakt w Bawarii do 2019 co o czymś świadczy

 • klamstwoiobluda

  Oceniono 6 razy -2

  Milik ma uprawnienia?
  Ciekawe jakie..
  Bo na strzelanie w światło bramki chyba mu brakuje.

 • byann

  Oceniono 4 razy -2

  Milik ma uprawnienia. Tyle w temacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX